Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kendimden nefret ediyorum! :(

Banned

Unhappy Kendimden nefret ediyorum! :(

Merhaba ben bir türlü kendime gelemiyorum yaşım 19 ama eski beni tanıyamıyorum. Liseye giderken kendi kendime yeten, tahamüllü, yalnız kalabilen, tek ama idare eden biriydim. Ama evdeki halimle okuldaki ruh halim arasında hep bir fark vardı. Evde daha asabiydim belkide sırf arkadaşsız olduğum için. Ama şuan ben sessiz, bazen patlayan, herkese açıklama yapan ben! Nerden çıktı bu ya? Benim aklım hep zordan yana arkadaş. Zor bir kişiliğimde var tüm ortaokul arkadaşlarımla liseyi aynı anda okuduk, şimdi 1 tane üniye gitmeyen kalmadı. Allah onlara daha güzel günler göstersin. Umutsuzken hep onlara saçmalamayın kazanırız derdim ama bunu yapan ben oldum! Ailemle aram iyi değil. Hedeflerim yüksek puan istiyor. 3 ay var evde hazırlanıyorum sıkacağım kendimi ama farklı sorunlarımda var.

Sosyal fobi...

Sokakta yürüyemiyorum resmen. İnsanların gözlerinin içine bakamıyorum. Herkese yol veriyorum falan. Sanki kendimi affetirmeye çalışır gibi kimseye bir şey demiyorum. Bana bakan erkek/kadın gözlerimi yere kaçırıyorum ve anlayanlar tuhaf bakıyor bu manyak mı diye? Allah kimseye psikolojik rahatsızlık vermesin.

Bir de ben ergenlikte pek şarkıcılarla ilgilenmezdim. Hatta fan cluplardan hoşlanmazdım ama şimdi öyle değil ya lanet olsun! :@

Bir grup var- söylemeyeceğim- onlarla geçen sene uğraşıp durdum. Hayaller vs. bu yıl kendimi toparladım ama çok kötü şeyler yaptım. Kendime zarar verecek. Onlardan uzak duruyorum yazdan beri ama kliplerini gördükçe isimlerini duyunca o kötülükler yine beni buluyor. Allah için yapma diyorum kendime ama bıktım artık onlardan! Allah belalarını ya. tövbe töve ya :@

Ben hangi birinle uğraşayım şaşırdım.

Banned

biri bana yardım etsin.

Çıraklık Dönemi

ahanda ben.ancak ben evde iyidim,okulu sevmezdim.rahatlamak için saro kantaron+papatya çayı vb günlük bir iki bardak iebilirsin.doktora gidersen ilaç yazacak büyük ihtimal.bazen işin içinden çıkmayınca ilaç en etkili çözüm oluyor.okan bayülgen bile kendimi 40ından sonra sevmeye başladım diyor.yapamadığın şeyler için kendine kızıyor olaiblirsin.hakkında var ancak bunu büyütme ve kendi hayata bakış durumuna göre çözümle.insanalr aslında bakmıyor.sen kendini ezerek budnan zevk aldığın için,bend eyaptım, bu duyguyu yaratıyorsun.kendi kendini besleyen bişey.evde boş boş durma.kitapçıalra git mesela bakın kitağlara gerekirse ucuz bi kitap al yada harbiden bi kitap al.en azında ordaki insanalrla medeni şekilde konuşmuş olursun.psikolojik kitaplara çok takılma.okudukça lan bende de var diyeiblirsin.aslı olmasa da.hep öneririm spor yap.biraz geliş sonra da şimdiki çevrend eğil de farklı yerlerde gez dolaş.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

biraz daha açmanız mümkün mu kendinizi ? sizi bu duruma sokan şey sizce neydi ? durduk yere herşey olmamıştir sanırım. ve neler yaptiniz daha açık olmanız gerek malesef.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Banned

Okuyan ve yorum yapan herkese teşekkürler. Ama küçük problemler bile eğer zayıf olduğunuz bir döneme geliyorsa sizi maf edebiliyor. Kitap okuyamaya çalışıyorum elimden geldiği kadar. Ama sorun şu yılın kritikliği ve benim saçma durumlarım daha çok...

Karar Dönemi cuuci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Önceden iyiyken kendine yetebilen bir insanken bu duruma nasıl geldin bu bir sürec olmalı çünkü kimse sabh uyundiginda değişmez degisemz belki kötü şeyler yaşadın ya da olumsuz olaylara tanık oldun evde de çalışarak yapabilirsin aileler hep en iyisini ister 95 alsan niye 100almadin derler ama bu senin için geleceğin için isterler kendileri için değil hedef bir puan koyabilrsn kendine sorunların ne bilemiyorum umarım üstesinden gelirsin

Banned

Okuduğun için teşekkürler cuuci ve haklısın. Kimse uyandığında değişmiş olarak kalkmaz. Bende en az herkes kadar olumsuz şeyler yaşadım. Hayatımı şekillendirmem gerekiyor. Aslında sorunum eski arkadaşlarımla aram iyi olmasa da onları aramak istiyorum kendimi nasıl anlatsam beni sevdiklerine ne inanır nede inanmaz gibiyim. Biz arafta gibiydik. Bu sadece örnek. Sosyal fobim de var...

Çıraklık Dönemi

Alıntı deep_sky_blue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okuduğun için teşekkürler cuuci ve haklısın. Kimse uyandığında değişmiş olarak kalkmaz. Bende en az herkes kadar olumsuz şeyler yaşadım. Hayatımı şekillendirmem gerekiyor. Aslında sorunum eski arkadaşlarımla aram iyi olmasa da onları aramak istiyorum kendimi nasıl anlatsam beni sevdiklerine ne inanır nede inanmaz gibiyim. Biz arafta gibiydik. Bu sadece örnek. Sosyal fobim de var...
    kendinden küçük ve büyklerle aran nasıl?ben çocuyklar ve ebeveyn yaşındakilerle gayet iyiyim

Banned

Alıntı montevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendinden küçük ve büyklerle aran nasıl?ben çocuyklar ve ebeveyn yaşındakilerle gayet iyiyim
    Normal sadece ailemle aram iyi değil diyebilirim.

Çıraklık Dönemi

Alıntı deep_sky_blue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normal sadece ailemle aram iyi değil diyebilirim.
    kendine kızıyor olaiblirsin isteidklerini yapamadığın için.ve ailende sen seni bildğindne beir va rolduğu için bi ikon oalrak duruyor olaiblir bilincinde.çözüm veremiyeceğim bende aşamadım henüz.

Sayfa 1/2 12 SonSon