9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: evden kaçıcam yada intaar edicem

Karar Dönemi

Standart evden kaçıcam yada intaar edicem

kokain kullaniyordum. ailem fark etti. 3 aydir tedavi görüyorum. aynı zamanda aneroksiya nevrozayım. 17 yaşindayım. kızım. hatayda tosçelik fen lisesinde okuyordum. okulu dondurdum ama bu böylede olmuyor. ailem, herkes benden tiksiniyor. anneme yüküm hem maddi hem manevi. herşeyden uzaklaşmak istiyorum ama yapamiyorum. psikologum AYSE AVCI adanaya kurttepeye yatmami söyledi. annem beni hastaneye götürmeyi epeydir erteliyor. artik dayanmak istemiyorum zaten hastanede cozum olmicak hic bir cozumu yok

Karar Dönemi

Standart evden kaçıcam

kokain kullaniyorum. ailem fark etti. 3 aydır tedavi görüyorum. aynı zamanda aneroksiya nevrozayım. 17 yaşindayım. kızım. fen lisesinde okuyordum ama omulumu bu sene dondurdum. adanada psikolog ayse avci ilgileniyor. adanaya kurttepe hastanesine yatmam gerektigini söyledi. insanlar, ailem, herkes bana tiksinerek bakiyor gibime geliyor. bi ara intaar etmeyi denedim. böyle yaşayamiyorum anneme yüküm. hem maddi hem manevi. tüm ailenin utanç kaynagıyım. evden kacicam ama cebimde 35 lira var. ne yapicagimi bilmiyorum

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı duma33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kokain kullaniyordum. ailem fark etti. 3 aydir tedavi görüyorum. aynı zamanda aneroksiya nevrozayım. 17 yaşindayım. kızım. hatayda tosçelik fen lisesinde okuyordum. okulu dondurdum ama bu böylede olmuyor. ailem, herkes benden tiksiniyor. anneme yüküm hem maddi hem manevi. herşeyden uzaklaşmak istiyorum ama yapamiyorum. psikologum AYSE AVCI adanaya kurttepeye yatmami söyledi. annem beni hastaneye götürmeyi epeydir erteliyor. artik dayanmak istemiyorum zaten hastanede cozum olmicak hic bir cozumu yok
    sevgili duma ,böyle on yargılı olman hiç iyi değil .Hastaneye yatmanın neden faydası olmayacağı kanaatindesin ?Psikologonun tavsiyesini dinlemeni öneririm .Kaybedicegin bir şey yok ama çok şey kazanacağın kesin .

Yıllardır psikoloji sitelerinde senden çok daha fazla sorunu olan arkadaşlar tanıdım ,bir çoğu tedavi sayesinde epey düzeldiler o kötü günleri arkada kaldı seninde onlar gibi düzeleceğine hayatını düzene sokacağına inanıyorum .

Yeterki hemen pes etme,savaş .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sana ne yapman gerektiğini açtığın diğer başlıkta söyledim .

35 lira ile hiçbir şey yapamazsın ,sadece kaçmakla hayatının en buyuk hatasını yapar hayatını zindan edersin .Şimdiki günlerini bile mumla arar olursun .Sakın ola böyle bir delilik yapıp hayatını karartma .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

anneni aileni cok seviyorsun bu her halinden belli, utanç kaynağı diyorsun çünkü onları düşünüyorsun.Madem onları düşünüyorsun ve onlarında seni düşündüğünü düşünüyorsun kaçmakla ve başına bir şey gelmesi onları nasıl üzeceğini hiç düşündün mü? 17 yaşındasın, yazık etme kendini, objektif bakamıyorsun. cok karışık duygular içindesin ama lütfen oturup sakin kafayla düşün. daha kötü sonuçlar olmasın. evden kaçmakla cok daha kötü sonuçlara yelkan açarsın. kokain bulmak isteyeceksin ve hoş olmayan yolları deneyeceksin belki ve daha kötü olacak.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi beste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı duma33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili duma kurttepe dediğin yer adana ekrem tok ruh sağlığı hastalıkları hastanesi mi ? eğer oraysa orda kesinlikle tedavi olmanı isterim çünkü çok iyi bir hastane benimde yıllardır gittiğim doktorum orda erdal yurt adı onuda öneririm sana ....annen seni neden tedavi ettirmiyor erteliyor anlamadım açıkcası ? bu konuda onu lütfen uyar canım çünkü tedaviye ihtiyacın var ve bir an önce olmalısın , çok geçmiş olsun ....
    Bir zamanlar sevdiği birinin mutlu olmasını hazmedeyeyecek kadar da aciz olmamalı insan...
    BESTE...

Karar Dönemi

Hayatın sadece sadece vazgeçmen için ısrar ettigi yıllar üzerine büyük bir yük olarakmı geliyor ?Bu forumda böyle sorunları görünce için bir garip oluyor sanki en kötüsü benmişim gibi..Yürüyorum?nefes alıyorum?ellerim üşüyor?insan gibi gözüküyor? ama aslında bir ölü .. Sadece vazgeçmemen gerekir benim yaptıgım gibi kötü olmayıda deneme.Sadece vazgeçme hayat bu kadar basit degil anlayamadıgımız şeylerle dolu.Herkez acı çekebilir.Sana kimsenin yardım edemiycegini düşündügünde,senin kendine yardım etmen gerek.Tek yolu bu...

Karar Dönemi

Aynen Katılıyorum..

Karar Dönemi

hastaneye yattığın zaman zaten evden uzaklaşmış olacaksın şuan için ailene karşı utanç duyuyorsundur ve bu aslında iyi birşey yaptığından
    pişman olduğunu gösterir. bence hastanede yatmayı bir dene, ne kaybedeceksin. profesyonel yardım bağımlılıktan kurtulmada gereklidir.
    sonra temiz bir şekilde hayatına devam etmemek için sebebin var mı?
    bir de bu yaşta kokaini nereden buldun, arkadaş mı akraba mı? her kimse artık ondan uzak durman lazım.