7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Risperdal hakkında neler dusunuyorsunuz? yan etkileri cok fazla

Standart Risperdal hakkında neler dusunuyorsunuz? yan etkileri cok fazla

Risperdal ,yan etkileri cok fazla olan yasal bir uyusturucu İlacın en buyuk yan etkisi asırı uyku yapması ve de asırı istah arttırması.. Arkadaslar en bu konuda cok muzadibim hayat benim icin bu ilactan once ve sonra diye 2 ye ayrılıyor depersonalizasyon da bu ilacın yan etkisi yemek ye deprmekten ve uyumaktan ibaret bir hayat ... risperdal size daha fazlasını da vaadediyor cok yogun bir depersonalizasyon ben gercekten bu ilactan cok cektim bir arkadasım bu ilacı kullanan o da ben bu ilacı kullanırken ucacak gibi oluyorum diyordu

Banned

dozaja bağlı. ben düşük doz kullandığım için bir rahatsızlık hissetmiyorum.
    uyuşturucudan kastın yasadışı kimyasallar ise risperdal onların tam tersi bir etki mekanizmasına sahip.
    yasadışı kimyasallar genelde sinapslarda dopamini artırırlar. ve insanı psikotik ve saldırgan yapabilirler. ama mutluluktan uçma hissi de verirler.
    risperdal ise tam tersine sinapslarda dopamini azaltır, psikoza iyi gelir, öfkeyi yatıştırır ama bunun yanısıra da depresif yapabilir.

siz doktor pardon tacirsiniz sanırım ..risperdal uyusturucudur yazdıkalrımı carpıtrak yorumlamıssınız mutluluktan ucmayı kastetmiyorum kafa yapıyor demek istiyorum..ayrıca istah ve uykuyu cok asırı arttırıyor burayı gormezden gelmissiniz ve de ayrıca felc olma riskini beraberinde getirmesi, janssen-cilag firmasi sozcusu tarafindan da resmen onaylanmistir. bu noroleptik ilac, 2003 yilinda 16'si olumle sonuclanan 37 felc vak'asina neden olmustur. hala da pek guzel kullanilmaktadir ne hikmetse.

siz doktor pardon tacirsiniz sanırım ..risperdal uyusturucudur yazdıkalrımı carpıtrak yorumlamıssınız mutluluktan ucmayı kastetmiyorum kafa yapıyor demek istiyorum..ayrıca istah ve uykuyu cok asırı arttırıyor burayı gormezden gelmissiniz ve de ayrıca felc olma riskini beraberinde getirmesi, janssen-cilag firmasi sozcusu tarafindan da resmen onaylanmistir. bu noroleptik ilac, 2003 yilinda 16'si olumle sonuclanan 37 felc vak'asina neden olmustur. hala da pek guzel kullanilmaktadir ne hikmetse.

Banned
    Yer
    utopia

Bahsi gecen ilac hakkinda bende bir takim makaleler okudum.Fakat ulkemiz de hala bolca recete ediliyor,bu beni de $a$Irtmiyor degil..

uzun vaadedeki kullanmda yan etkiler kestirelemiyor uzak durun, doktor yazmaya kalkışıyorsa tedaviyi reddedip kapıyı vurun çıkın. gidip müzik falan dinleyin, gecelere akın. kendi başınıza düzelmeye bakın dostlar beyin oyuncak degil

arkadaslar yeni konu acmak istiyorum ama acamıyorum sonra yazdıklarımı sinderemeyenler konu baslıgıyla alakasız yazdıgımı soyluyorlar