4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: yemek yeme sınırım yok

lagrima
    Guest

Standart yemek yeme sınırım yok

Tok olduğum halde sürekli içgüdüsel yemek yeme ihtiyacı duyuyorum. Halbuki tokum girtlagima kadara ama hala yiyebilme potansiyeline sahibim. Çünkü surekli canim sıkılıyor canım sıkıldıkça yemek düşünüyorum düşündükçe de yiyorum. Salinla mutfak arasinda mekik dokuyorumm boyum 165 kilom 70 71 degisiyor 21 aulikda iglum var ondan gobehim jem sarkti hem catladi hemde kaldi. Hala hamile gibiyim ama aşırı yedigimden ne yapacagim bilmiyorum psikolojik tedavimi iyi gelir bu yemek yeme bozuklugunaa

Banned

Yani her sorunun kendine özgü atılması gereken bir takım adımları vardır ki bunlar kaçınılmazdır. Evvela şurası çok açıktır, iştahınız ile cenk edeceksiniz. Açıkçası bu derece lezzetli neler buluyorsunuz da, kendinizi zapt etmekte zorluk yaşıyorsunuz! Diğer bir atılması elzem adım şudur; kalori değeri düşük besin ve gıdalar tüketmeniz. Bu şu açıdan fayda sağlar, süreklilikten yaşanan kaybı, çeşitteki bilinçli müdahale ile dizginlemek. Meyva ile geçiştiriniz yemek arzularınız bastırdığı vakit. Bunun haricinde diğer bir adım olarak, spor yürüyüşlerine çıkınız hafif tempolu olacak şekilde, böylelik ile sağlıksız kilo alımına bir set daha çekmiş olursunuz. Benim öncelikli tavsiyem, mutfağın kapısını kilitli tutmanızdır.

lagrima
    Guest

Lezzetli birseyler bulmuyorum sadece surekli ne olirsa olsun yeme ihtiyaci duyiyorum. Karnim tok mesela simdide kuruyemis yiyorum can sikintisi bunlara sebep. Spor yapmayi sevmem aslinda ama mekik cekmeye karar verdim yarinda belki duzenli yemege baslayabilirim diyet yapabilirim umuyorum.
    Alıntı arka plan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani her sorunun kendine özgü atılması gereken bir takım adımları vardır ki bunlar kaçınılmazdır. Evvela şurası çok açıktır, iştahınız ile cenk edeceksiniz. Açıkçası bu derece lezzetli neler buluyorsunuz da, kendinizi zapt etmekte zorluk yaşıyorsunuz! Diğer bir atılması elzem adım şudur; kalori değeri düşük besin ve gıdalar tüketmeniz. Bu şu açıdan fayda sağlar, süreklilikten yaşanan kaybı, çeşitteki bilinçli müdahale ile dizginlemek. Meyva ile geçiştiriniz yemek arzularınız bastırdığı vakit. Bunun haricinde diğer bir adım olarak, spor yürüyüşlerine çıkınız hafif tempolu olacak şekilde, böylelik ile sağlıksız kilo alımına bir set daha çekmiş olursunuz. Benim öncelikli tavsiyem, mutfağın kapısını kilitli tutmanızdır.

Banned

Bu söylemler ile mevcut soruna ancak dolaylı çözümler sağlayabilirsiniz. Bu çözümler ise ekseriyet ile geçiciliğe maruz kalır. Temel çözüm için, can sıkıntınızı ortadan kaldıracak uğraş ve meşguliyetler edinin. Buna tabi olarak, bu durumunuzdan kaynaklanan diğer sıkıntılı hususlarda ortadan kalkmış olacaktır.