9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: acıtır kanatır öldürür

Karar Dönemi
    Yer
    izmir

Standart acıtır kanatır öldürür

Acıtır kanatır öldürür,,, unutulmaz. Yerine ölümü seçersin lakin ölümden bile büyüktür aslında bu acı,,,

elbette ki hayatın sonu değil ama birde hayatının baharında ki bana, yani Ayşenur'a sorun
    T__C__ Z nedir? diye...

:'(

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

keşke elden birşey gelse.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi cuuci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı aysenurr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acıtır kanatır öldürür,,, unutulmaz. Yerine ölümü seçersin lakin ölümden bile büyüktür aslında bu acı,,,

elbette ki hayatın sonu değil ama birde hayatının baharında ki bana, yani Ayşenur'a sorun
    T__C__ Z nedir? diye...

:'(
    Cok üzüldüm gerçekten başına böyle bir olayın gelmesine belki diyorsundur nden ben diye ne günah isledimde bedeli bu oldu diye ama hayatta olacakla olecege çare yok diyorlar ya öyle ışte smdi nasılsın ?Allah böyle insanların belasını versin gebersinler niye yasiyolar ki anlamıyorum

Banned
    Yer
    utopia

Sevgili Aysenur,daha ne kadar bu sorularla yarani kanatmaya devam ediceksin sen? Kendine iyi olmak icin bir $ans verme zamanin gelmedimi sencede..?

Karar Dönemi
    Yer
    izmir

kimene kendime defalarca sans verdim o yıkıntılardan cıkabilmek icin ama sonu husran oldu, ama bu kez hayatımı değiştirecek bir psikologa rastladım ve elimden tutarak seni o yıkıntıdan kurtarıcam küçük kız dedi ve bende ona inanarak kendime son bir şans verdim su an yogur bir terapi süresindeyim umarım bu son sans herseyi değiştirecektir

Karar Dönemi alevvela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aysenur psikologa nekadar gidersen git sen icinde bitirmedikten sonra psikologun fazla yardimi
    olmazz.Haklisin canim t..... yasadin ama gecmiste birakabilmelisin yasadigini.
    Sana tavsiyem örnek veriyorum t...olayi yasayip o cukurdan
    kurtulamayan farkli sektorlerde calistirilan gencecik kizlar kimsesi
    olmayan özguvenleri yok girdabin icinde bir el uzanacakta belki kurtulacaklar.
    Ailenin yanindasin annen biliyor artik ailene soyleyemiyordun endiseliydin o endisen kalmadi,
    psikologa gidebiliyosun insallah gececek beterin beteri var, kendine
    deger ver sen degerlisin basaracagina inaniyorum sen guclu birisin bunlari
    soyle kendine .Gulumsemeyi unutma canim
    Dem dem du deine Liebe schenksk,gibs du die Macht dich zu verletzen.
    Nur wer diese Macht nicht missbraucht,ist es wert geliebt zu werden.

lagrima
    Guest

Aysenurcum t... uğraman bir son değil. Unut yaşadıklarını, unutamazsan bile düşünmemeye çalış. Biliyorum çok zor ama hayat bu kime ne getireceği belli olmuyor, kestiremiyorsun bazen neler olabileceğini. Bakire olmak yada olmamak sorun olmasın ,canını yakan şey olmasın.. belki istemediğin biriydi belki istediğin biriydi olsun olacakla öleceğe çare yok.. olmuş bitmiş gitmiş. Dikiz aynasına bakarak ilerlenmez değilmi? Önüne bak hayatını ciz ve ona göre yaşa. Geçmişin sana sadece ders versin ama geçmişle yaşama. . Önünde çok güzel yılların var ve psikolojini bozma.. geleceğe umutla bak! Nasıl yaparsın bilemem ama senin elinde bu...

lagrima
    Guest

Kendine defalarca verdiğin şansı ölene kadar hep vereceksin.. bir kez iki kez degil hep.. sadece yaşadığın olay ile alakalı değil daha neler göreceksin neler yaşayacaksın. Daha kac defa düşecesin kaç defa kalacaksın bilinmez.. ve her defasinda ayaga bir kez daha kalkip bir kez şans verceksin küçük kız. Dizlerinin üstünde yaşayarak hayat çekilmez. Ayağa kalk ve silkelen bi.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Kimene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Aysenur,daha ne kadar bu sorularla yarani kanatmaya devam ediceksin sen? Kendine iyi olmak icin bir $ans verme zamanin gelmedimi sencede..?
    Kimene ye kesinlikle katılıyorum ,söylediklerinde çok haklı .Böyle yapmakla bir yerde kendine acı çektiriyorsun .Oysa olaylar senin suçun değil ,sadece mağdursun .

Ne yazıkki bu tatsız olay bir çok kişinin başına geliyor .Geçmişi değiştirmenin imkanı yok ,ama geleceğe yon vermek tamamen senin elinde .

Sana destek olmaya her zaman hazırız.
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN