4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: uykusuzluktan heryerim ağrıyor

Karar Dönemi

Standart uykusuzluktan heryerim ağrıyor

düşüncelerim beni uyutmuyor.düşünmeden de yapamıyorum.düşünmemeyi bile düşünüyorumbir gün uyumak için önceki gün geç saatlere kadar oturuyorum.ama yinede olmuyor,heryerim ağrıyor.ilaçlarla buna çözüm bulabilen varmı?

Cahillik Dönemi elmaelma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Antidepresan kullandığım dönemde uyku düzenim çok daha iyiydi. Yatağa girerken aklımdan sadece uyumak ve uyanmak gelirdi. Bıraktığım süre içerisinde sizinle benzer olan önceki halime geri dönmüş gibiyim. Uykusuzluk kısa vadede sorun çıkarmasa da sürekli az uyumak bünyeyi sürekli yorgun kılıyor. Yorgun olmasına rağmen durmayan zihin aktivitesi bedeni dinç kalmaya zorlarken, aşırı zorlanan vücut ağrı sızı yaparak kendini gösteriyor. İlaç kullanmak için mutlaka bir doktora başvurun. Bu uyku ilacı bile olsa. Hadi uyku düzenini sağladınız peki bu düzeni bozan bir rahatsızlığınız varsa ? Tekrar edip durur ne yazikki.
    HAYALPEREST

Karar Dönemi

antidepresan diyince bir soğukluk güvensizlik geliyor içime.çünkü çok şey duyduk bu haplar hakkında kullanılmaması için.ama bu sitede çoğu kişi memnun kaldığını söylüyor.bilmiyorum kafam karışık.hapları kullanınca düşüncelerimimi yok ediyor nasıl yapıyor bu işi merak ediyorum doğrusu.çünkü düşünmekten uyuyamıyorum

Cahillik Dönemi elmaelma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mutlaka doktor gözetiminde kullanmak gerekiyor. Doktora gitmenin asıl amacı da ilaç almak değil tedavi görmek olmalı. Tedavi sürecinde dr ilaç ile desteklemeyi uygun görüyorsa kullanılmalıdır bence. İlaç kullandığım zaman düşüncelerin yok olmasından ziyade yavaşlatıyor. Bu durumu şu şekilde tarif edebiliriz. Aktifken zihin sürekli düşünür. Denizde boyunuzun yettiği yerde dolaşıyorsunuz. Amacınız dibi görmek. Fakat bir ora ya bir buraya derken kum kalkıyor ve görüş bulanıyor. Oysa daha sakin davranmaya başladığınızda kum çöküyor kendiliğinden sizde suyun dibini daha rahat görüyorsunuz. Düşünürken bir şey arıyor olmasınız nedir sizce o ?
    HAYALPEREST