6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: bos bos oturuyorum evde

Karar Dönemi Banane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart bos bos oturuyorum evde

aslinda yapilacak okadar is var ki
    hep yarina birakiyorum , yarin oldumu da gene yarina birakiyorum.artik son anda kosturuyorum ve stresse giriyorum kendime sinir oluyorum.
    koltukta bos bos oturuyorum tv acik ama daliyorum hep baska yerlere
    tembelmiyim neyim anlamadim

Çıraklık Dönemi

yapabilecğein basit şeyler var.mesela bi konu hakkıdna kitaplar okumak,araştırma havasında.spor yapmak.2adet dambılla her yerini çalıştırısın.belik bir kaç ek küçük ve ucuz alet.tv de izlenecek pek bişey yok.haberlere bakıyorum yaterken.o da spikerler güzel olduğu için. ayrıca habertürkte öteki gündem programını takip etmeni öneririm.eski bölümleri sitesinde ve youtubede var.biraz rahatlamak için sarı kataron alıp çay yapıp içebilirsin.bu sayede kafan biraz düzlüğe iner.rahatlarsın

Karar Dönemi

Poponu kaldırıp o işleri halletmezsen ilk önce başına vurur .. Daha sonra o işleri yapmanın son günü geldiğinde artık o iş sana çok büyük bir yük gelir .. Birşeyi kabul etmek lazım .. İş varsa o an kalkıp yaparsın.. hem kendine güveninde gelir bu şekilde hemde kafan ağrımaz.. evet işleri yapmak çok sıkıcı ve anlamsız .. hayat zaten saçma yapılacak işler daha saçma ..

Karar Dönemi Banane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı montevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapabilecğein basit şeyler var.mesela bi konu hakkıdna kitaplar okumak,araştırma havasında.spor yapmak.2adet dambılla her yerini çalıştırısın.belik bir kaç ek küçük ve ucuz alet.tv de izlenecek pek bişey yok.haberlere bakıyorum yaterken.o da spikerler güzel olduğu için. ayrıca habertürkte öteki gündem programını takip etmeni öneririm.eski bölümleri sitesinde ve youtubede var.biraz rahatlamak için sarı kataron alıp çay yapıp içebilirsin.bu sayede kafan biraz düzlüğe iner.rahatlarsın
    kitap okudugum da bir sayfayi 10 kere okuyorum ya anlamiyorum yada kafam baska yerlerde .Astim oldugumdan sporda nefesim kesiliyor..evet alet iyi fikir ama cabuk bikicagimdan eminim.250 tv programmim var 1 den baslayip sonuna kadar zapliyorum , bazi belgeselerde takiliyorum .
    Arkadasim bilmiyorum nedir bu miskinlik dün nasilsa bugun de ayni ve yarin da ayni neyi bekledigimi bilemiyorum bikmis usanmis yorulmus herseyden birisiyim

Banned

Peki sizin, meşguliyetlerinizde yardımlaşacağınız, aynı zamanda bir araya gelip bir zaman dilimini paylaşacağınız, oturup, konuşup, gezeceğiniz arkadaşlarınız, dostlarınız yok mu.

babane ben de aynı ruh hali içerisindeyim ama beni zorlayan bir erkek arkadaşım onun ısrarıyla erken uyanıyorum onun ısrarıyla hastaneye gidip kahvaltı yapıyordum başta ama bir süre sonra işsizlikten bunadım ve kendme iş yarattığımda seviniyorum şimdi. örneğin markete gidip bir şeyler almak bana mutluluk veriyor şu anda. bulunduğum yerde çevrem yok ama edinmeye başladım zamanla kendim insanlarla tanşıyorum ekndime uğraşlar buluyorum() başta ben de tembellikten diye düşündüm ama buna alışmaktan korktum. sen de böyle bir boşlukta sallanma durumunda kalamk istiyorsun ama kendine gelirsin merak etme. hepimizde olur ara sıra bu tembellik. ama kitap konusunda zorlamak lazım hakikaten .uyku saatlerine yakın kitap okuma bence en dinç olduğun saatlerde okuaybilirsin ki kitapla uyku birbirni çağrıştırabilir bu sebebten .