8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Yardımcı olur musunuz?

Karar Dönemi

Standart Yardımcı olur musunuz?

Bende eskiden beri hep takıntı, olayları çok büyütme, aynı şeyi defalarca düşünme gibi problemler vardı.Uzun süredir aşırı şekilde arttı.Artık yaşamasam daha iyi diye düşünüyorum.Suçu olsun olmasın herkese çok sinirleniyorum, kavga çıkarıyorum sürekli, öldüresim geliyo insanları.Gündüz tartışıyorum sonra sabaha kadar intikam duygusuyla uyuyamıyorum.Sürekli olumsuz şeyler düşünüyorum.Artık kendimden bıkmış durumdayım.Aynı durumda olan birileri varsa tecrübelerinden faydalanmak isterim.

Çıraklık Dönemi

klasik bir ben.bu durumu aştım.öfke ile ilgili bir kaç kitap okudum.kafam çorba oldu gerçi benim sinirimin nedeni belli idi.o halen devam ediyor ama kişilere kızmıyorum artık.anti depresanda kullandım.bi işe yaramadı bende.illa bişeyler içeceksen sartı kataron al ve demleyip iç.günde 2 bardak sabah ve öğlen yeterli.abartma sakın.bak güreş izle,amerikan güreşi istersen online izleme linki verrim hemde ingilizcen az gelişir malum admaların alfları çokda edebi değil hem de ordaki hreketleir göre göre sinirini yatıştıraiblirsin.ama sakın uygulamaya kalkma.sonrasında caner taslaman diye bi doç var.youtubede çıktığı programalr var.onu izleyeiblirsin.din bilim ve felsefe arasıdnaki durumu inceleyen bir hoca.ayrıca habertükte öteki gündem programını takip edeiblirsin.yine imdadına youtube yetişir.çalışıyor musun bilmiyorum ama ben çalışırken açarım güreştir tartışma programıdır akşama kadar izlerim.müzik dinleirm.zamanla sakinleşiyorsun.gerekirse spora başlarsın.illaki kas yığını olmana gerek yok.

ben sinirden uyuyamazdım.hatta ortada bieşy yokken haksılıkları düşünüp gene uyyamazdım.ben dinime mantıksızca laf atanlara cevap veriyordum.ancak adamların laf anlama gibi bi duurmları yok.boşa konuşuyorum yani.sonra bana ne deyip bıraktım.oturur bengüden aşkım şarkısını dinleirm 15 erkeğin arasında.ara ara içindekini dışa vurman gerekli.canavarı değil ama.ben sinirden spor dolabını kırdım.sandalyeyi fırlattım.tekme ile tv sehpasını kırdım yemek masasını parçaladım.sonuç bi anlık sakinlik ama bunlara nedne olan sorun halen devam ediyor.dillendirmiyorum ,yeir gelidğinde lafı kapatıroyum oluyo bitiyo.kafa dengi arkadşaın varsa ara sıra dışarı çıkın gezin.tiyatro olabilir.alış veirş gibi sürekli dolaşan ve bişey alamanayn tipleir hiç sevmem.o yüzden alış veirşe gitmem ben.

Karar Dönemi

Çalışıyorum evet, ama uzun süreli bir rapor almam gerekecek , yoksa kendimi durdurmakta güçlük çekecem.Tavsiyeler güzel ama amerikan güreşi falan pek bana göre değil gibiÇok teşekkür ederim yine de.Doktora gitmeyi düşünüyorum, ilacın sana bi faydası olmadı galiba.Benim en büyük ümidim ilaçla bu düşüncelerin azalacağı.

Karar Dönemi Edebiyat26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Tuuba TTK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalışıyorum evet, ama uzun süreli bir rapor almam gerekecek , yoksa kendimi durdurmakta güçlük çekecem.Tavsiyeler güzel ama amerikan güreşi falan pek bana göre değil gibiÇok teşekkür ederim yine de.Doktora gitmeyi düşünüyorum, ilacın sana bi faydası olmadı galiba.Benim en büyük ümidim ilaçla bu düşüncelerin azalacağı.
    Ilacla bu düsünceler azalmiyor bir müddetligine erteleniyor,senin durumun o kadar vahim degil gibi ,icinde bulundugun sorunlari cözsen belki daha kolay olur.

Çıraklık Dönemi

Alıntı Tuuba TTK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güreş bi örnek dizi de olaiblir.mesela friends dizisini izleyeiblirsin.1994 yılında başladı ve 10 sezon sürdü.ilk bölümler çok gıcık olsada dizi insanı sarıyor.ilaca bel bağlama.kafan güzel oluyor ama bakıyorsun herşey aynı.noluyo lan diyorsun sonra.çevresel faktörlerin değişmesi de gerekiyor.hatırlıyorumda bir gün işte sbah 8 akşam 6 küfür ede ede iş gördüm sonunda birisi patladı yeter lan diye fırçaladı bnei.sustum kaldım ama iyi geldi.

Karar Dönemi

merhaba bende de takıntı problemi var. bu durumlarda çıkmaza girdiğimde doktoruma gidiyorum.rahatlamak açısından iyi oluyor kendimi toparlıyorum.takıntılarım geçmiyor ama hastalığımla ilgili yol katetmede iyi oluyor.doktora başvur derim.geçmiş olsun...

Karar Dönemi

Elimden geldiğince farklı uğraşlar edinmeye çalışıyorum düşünmemek için ama pek faydası yok.İş ortamında problemlerim var, değiştirmeme de imkan yok.Sabretmeye çalışacam bakalım.

Karar Dönemi

Teşekkür ederim, yarın gidiyorum doktora bir aksilik olmazsa.