4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Cok kötüyüm :(

Karar Dönemi

Standart Cok kötüyüm :(

Merhaba arkadaşlar,

Forum da yeni üyeyim, derdimi paylaşacak kimsem yok.

Ben 20 yaşındayim, yurt dışında yaşıyorum ve cok bunaldım. Cok ezik hissediyorum kendimi, yok olmak istiyorum hiç yaşamamis olmak.

Meslek yapıyorum burda 1 senem kaldı sonra inşallah meslek sahibi olucam, aslında sanki herşey yolunda ama ben cok kötû hissediyorum kendimi. Üniversiteye gitmedim daha doğrusu gidemedim, aslında cok başarılı bi öğrenciydim, am yaşımda dikkatim cok bir daha toparlayamadim, güzel hayallerim vardı ama olmadi, kısmet değilmis diyip kestirip atmak istemiyorum, kendi elimdeydi herşey ama sanki gözlerim yeni açıldi, offf bilmiyorum cok karışık yazdım biliyorum ama cok kötû hissediyorum kendimi , kimsemde yok, kimse beni anlamıyor,geceleri ağlayarak uykuya dalıyorum, moralim cok bozuk, o neşeli olan ben gülmez oldum, gözleri hep sulu, biri dokunsa aglicam, sanki içimde küçük bi kız çocuğu var kafese kapatmislarda hep ağlıyor bataklıkdayim sanki çırpındıkca batiyorum.

Bilmiyorum şımarıklikmi degil mi ama gerçekten Kotuyum (

Lütfen bana yardımci olun.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

yanlızlik duygusu ağır basiyor ve doğal olarak böyle acı çekiyorsun. ama bunların yani çektiğin acilarin senin için artı olacağını düşünmen gerek. çünkü bunların hepsi geçici birşey çok daha olacaksiniz. çevrenizde konuşacak kimse yok mu arkadaşınız falan.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

Alıntı yorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlızlik duygusu ağır basiyor ve doğal olarak böyle acı çekiyorsun. ama bunların yani çektiğin acilarin senin için artı olacağını düşünmen gerek. çünkü bunların hepsi geçici birşey çok daha olacaksiniz. çevrenizde konuşacak kimse yok mu arkadaşınız falan.
    Cevabınız icin teşekkür ederim, arkadaşlarım var ama hepsinin cevabı aynı "gecer", kimse beni anlamıyor sanki.
    Bide soyle bsy var, herkes derdi olduğu zaman ilk bana koşar bende derman olurum, ama kendi derdime çare bulamiyorum

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Bu herkes için geçerli inan, Yakın bir arkadaşım psikolog annnesi vefat etti, bana neler neler söyleyen insan şimdi kendisi paramparça olmuş gibi, öyle bir hale gelmiş.terzi kendi söküğünü dikemezmiş o misal.Ama bak sende de engin bir deniz var demek ki insanlar ilk sana koşuyor.Sana derdini anlatıyor bu cok güzel bir şey.Sadece aynayı kendine doğru çevirmelisin.Ve kendini görmeye çalışmalısın. Her insanın mutsuz anları olur hatta olmalı, insanız biz çünkü ama kalıcı bir şekilde olmaması için elimizden gelen mücadeleyi vermeliyiz.Büyük ihtimal sizde ki de tatminsizlik ve şuan olduğunuz konum yer beğenmiyorsunuz yada içten içe başka yerlerde olmalıydım diyorsunuz ve doğal olarak bu huzursuzluk hali kaplıyor içinizi ama, şöyle daha geniş çerçevede bakarsak, hepimizin tek yaptığı şey yaşamak, bazıları lüks bazıları zor şartlarda yaşıyor ama bir şekilde yaşıyor.Bu demektir herkes eşit, trilyonların olsa gene günde 3 öğün yemek yersin vsvs...hayat böyle sizde insanlara neler söylüyorsanız biraz kendinize çevirmeye çalışın.
    eminim cok da duygusalsınız ki geceleri hep ağlamanızdan belli. Duygusallık güzel ama onu yönetmek gerek insanın. yoksa o mutsuz ruh halinden çıkmamak için herşey yapıyor.hatta mutsuzluğu bile mutluluk olarak gösteriyor.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?