2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Uzun Zamandan Sonra

Cahillik Dönemi devhis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Uzun Zamandan Sonra

Derdim var da yok diyelim. Birgün öleceğimi ve bu düşündüğüm, hissettiğim hislerin hiçbirinin bir anlamı olmayacağını sık sık düşününce boşverdim artık.Hatta birgün öleceğimi ve bu hayattaki rolümü tamamlayacağımı bilmek bile beni mutlu ediyor. İdare ediyorum kendimi... Anksiyeteli olmayı ben seçmedim . Bu anlamsız duyguları yaşamayı da ben istemedim. Hayat ve beynim bana bunları zamansız ve hunharca yaşatıyor. Ama her zaman karşısında dimdik duracağım. Kendime yaşattığım her hali affedeceğim. Kendime her zaman sarılacağım. bir çok meşgalede buldum kendime, oyalanacak birşeyler bulunca hayatınız daha bir anlamlı kılınıyor, bazen unutuyorsunuz . Yaşamak için unutmak zorundasınızdır çünkü... Beni tanıyan, tanımayan herkese sevgilerimi sunarım.
    Konu devhis tarafından (16-02-2017 Saat 01:42 AM ) değiştirilmiştir.
    ✿⊱ Anladım ki susmak bir cüsse işi. Derin denizlerin işi. Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki, derin ve esrarengiz olan her şey susuyor. Anladım ki susan her şey derin ve heybetli...
    ✿⊱ Bazılarının sadece normal olmak için ne büyük çaba sarf ettiğini kimse fark etmiyor.
    Albert Camus

Cahillik Dönemi elmaelma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seni tekrar gördüğüme sevindim devhis. Anlattıkların bir an gözümün önünde canlanır gibi oldu. O anı yaşayıp içindeki mutluluğu böylesine keşfetmiş olmana sevindim. Günü geldiğinde bende aynı mutluğu keşfedebilmek ve yaşamak isterim. İnsanın hayata karşı olan bir savaşından bahsedilir. Savaşın galibi biz doğmadan bellidir aslında. Yine de sonuç yerine, verilen savaşa odaklanmak lazım. Savaşmak sevdiklerin için ayakta durmaktır . Oğlunla güzel günler görmen ve onunla yaşaman dileğiyle...
    Konu elmaelma tarafından (01-10-2013 Saat 09:56 PM ) değiştirilmiştir.
    HAYALPEREST