5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: gün gelir

Karar Dönemi
    Yer
    izmir

Standart gün gelir

insan gün gelir hayatta yaşadığı acıyı, üzüntüyü, kaybedişi bir tek şey dışında her şeyi unutabilir. Acısı hafifleyebilir. Ama kız yada erkek bir şeyi asla unutmaz... TECAVÜZ...
    Çünkü o insanın en çaresiz en güçsüz olduğu andır. Kaçsan kaçamazsın bağırsan sesin çıkmaz, dipsiz kuyulara gömülür ruhun bedeninle birlikte. Ne kadar aciz zavallı olduğunu iliklerine kadar hissedersin. Kaçamadığın, seçenek hakkın olmayan tek an o dur. O an ne şekilde olursa olsun ölmeye bile razı olup da Ölemediğin andır. Ve bu acıyı ancak öldüğünde toprak saklar...
    Konu Selina tarafından (27-09-2013 Saat 02:33 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

bunu yapanların elini kolunu sallayarak gezmeside en acı tarafıdır malesef...!!!!! üzüldüm çok üzüldümmm adınaaa
    Ayrı Gezen Yürek Değil Beden......

Karar Dönemi

Ruh hastası olan insanları Masum insanları da ruh hastası yapma halidir.
    Sana katılıyorum İnsan belki ölümü bile unutabiliyor. Ama tacavüzü unutamıyor.
    Allah kimseye vermesin Bunu pisliği yapanlarında ALlah cezasını versin. Çok vahim bir olay gerçekten. Ama Ailesi arkadaşları dostları ve iyi bir terapi ile yenide hayata döndürebilir uzunnnnnn bir zaman alabilir bu ama imkansız değil..Geçmişler olsun

Karar Dönemi
    Yer
    izmir

sana söyle söylüyeyim ipek belki en iyi doktora en iyi psikologa gidiyorum terapide alıyorum ilaçlarımı düzgün kullanıyorum . ama öyle bir an geliyor dibe vuruyorsun ve bu dibe vurdugunda kimse kaldıramıyor maalesef

Karar Dönemi

Toplum olarak bu insanlık suçuna tepkiliyiz ama o kadar ağır ki bir an önce unutmayı istiyoruz düşüncesi bile o derece ağır.

Ne kadar zor olsada bu tür şeyleri yaşayanların bu acıyı anlatmaları bu tür eğilimde olanların içinde bir parça insan varsa onu uyandırmaya çalışılmalı.
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar