Keşke çekebilsem.. Nefesi tam alamıyorum.

Merhaba arkadaşlar. 28 yaşında maalesef sıradışı biriyim. Sıradışı bir geçmişim ve hayatım oldu. En az 8 oscar alırdı. Oralara pek girmek istemiyorum çünkü çok uzun sürecek. Şimdi yazmaya başladım yine başladı. Baş dönme hissi, şakaklarımda basınç, yoğun karamsarlık, endişe ve kaygı, tam nefes alamama, bazı günler gün boyu sürüyor. Panik atak diye düşündüm başlarda ama değil. Arada bağırma ve çığlık hissi. Belirtileri söyleyeyim, bilgisi olanlar lütfen yardımcı olsun. Şimdiden teşekkür ederim.

Endişe ve kaygı duyma,
Ensemde ve şakaklarımda basınç,
Boyun kökünde hafif basınç,
Tam nefes alamama,
O biçim takıntı,

Gece geç saatlere kadar endişeden uyuyamama ( ne için endişelendiğimi bilmiyorum )
Böyle bir heyecan, bağırma, hissi. Sanki hep bunları yaşıyacakmışım gibi oluyor. Bu anlattıklarım bazı günler oluyor ve bu iki gün boyunca sürekli sürüyor. Panik atak desem, iki gün bir insan nöbet geçirmez. Bu arada 1 aydır sigara içmiyorum, yemeği, Aburcuburu biraz fazla yiyorum. Onunla ilgili bir şey olabilir mi?

Şimdi, nasıl rahatlıyorum onu da yazayım.

En fazla ölürüm diyorum,
Diyaframdan nefes alıp veriyorum,
Beni güldürecek şeylere odaklanıyorum,
Denizde sahile inip dalgaların kokusunu içime çekiyorum,
Öyle etrafta kimse yoksa bağırıyorum.

Bu olay bende 1 yıl önce başladı sanırım. Komşum yanımda oğlunu bir anlık sinir ile kazayla vurdu ve öyle başladı. Ama iyi dayandım şimdiye kadar. Doktora git demeyin lütfen , aynı olayları yaşayan arkadaşlar var ise yada bu konularda bilgisi olan varsa onları dinlemek istiyorum.

Noluyor bana Şimdi..