7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Syriene kacirilmisim

Süper Moderatör Selina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Berlin

Standart Syriene kacirilmisim

basliligi görünce gercek kacirildim sanmayin
    rüyamda kacirilmisim Syriene

ben Rüyamda Syriendemisim kacirilmissim benimle bir kac kisi daha var onlari tanimiyorum ,kendimi cölde buldum ve etrafimda beyaz giyinmis kadinlar kizlar hic erkek yok !
    ve beyaz kurulmus cadirlar var ..cok üzülmüstüm kacirildim dige sonra bir cadirin önünde beyaz giyinmis yasli bir kadinin yanina gittim sanki beni taniyormus gibi basimi dizine alip sevdi sarildi..bende sanki annem mis gibi sefkät hisettim hic tanimadigim birisinin yanindan hic ayrilmak istemedim..sonra biraz yürüdüm ilerde derin bir cukur vardi , cukurun etrafinda genc kizlar uzanmis mutlu idiler bende onlara katildim yani cukurun kenarina cukurun icine de bakmadim..hic artik ordan gitmek istemedim hic okadar mutlu olmamistim hayatimda esimi bile düsünmedim..

nedir acaba bu rüyanin anlam mi? kafamda sürekli canlaniyor

Karar Dönemi
    Yer
    İstanbul

rüyanın anlamını bılmıyorum ama ruyayı hayra yorarsan hayır şerre yorarsan şer çıkar.
    hayır olsun

Banned
    Yer
    utopia

Canim, ben ruya tabirlerinden pek anlamam, aslinda cokta inandirici gelmez bana..Senin yazdiklarini okudugumda, bende yaptigi cagrisim: Huzur arayi$i, aile ozlemi ve yalnizlik hissi oldu..Ruyalarimizda gordugumuz pek cok sey, bilincalti deposuna gizledigimiz seylerin, di$a vurumudur cogu zaman..Sanirim sen bu gunlerde kendini oldukca yalniz, huzursuz hissediyor ve siginicak guvenli bir ortam ariyorsun..

Karar Dönemi

bu suriye mi oluyor?

Yer
    Berlin

yorumun icin cok tesekkür ederim bitanem .
    senin yorumlarin dogru , son zamanda cok stresliyim aile özlemi yalnizlik hissi cok var . yapabilenecek hic birsey yok , hayatim bos kova gibi .

Yer
    Berlin

evet Suriye oluyor neden orasi oldugunu ben de anlamadim

Karar Dönemi

selina, ben birqz daha duz mantik, gundemden soylemlerden vs cagrisimlarla, kendi ic dunyandan seylerle, icsellestirmen ve dogal olarak uyku durumunda bilincaltinin ruyani yonlendirmesinden ve yine bu ruyada duygular olusturup etkisinde kalma ihtimalinden soz etsem, cok mu cok duz mantik olur