3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Sınıfta Kaldım...

Standart Sınıfta Kaldım...

Evet Dil ve Anlatımdan 5 almazsam sınıfta kalıyorum.Kendimi hazırladım bu duruma. Çalışmadım,çalışma isteği yoktu.Millet aşk acısı çekerken ben yalnızlık acısı çekiyordum,durduk yere ağlamalar,hiç mutlu olamamalar.Ruh gibiydim koskaca 1 sene boyunca.Saçlarımı yolmaya başladım doktorum ilaç verdi kullanıyorum kollarımı jiletledim kollarımı tırnaklarım ile yoldum,ölmek istiyordum.Bu sene bana ne oldu bilmiyorum.10.sınıfı tekrar okucam,arkadaş ortamım yok,içime zaten kapanığım,utangacım birde sınıfta kalmam bomba gibi oldu.Destek olmanıza gerek yok ben içimi döktüm sadece...

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hüzün kuşu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet Dil ve Anlatımdan 5 almazsam sınıfta kalıyorum.Kendimi hazırladım bu duruma.

Destek olmanıza gerek yok ben içimi döktüm sadece...
    Geçmiş olsun .Olan olmuş uzulemeye hiç gerek yok .Onemli olan geçmişteki hataları aynen tekrarlamaman .

Ne duşunursen duşun eğitimini bitirmen gerekiyor (şu düzende diploma ,bitirdiğin okul çok buyuk onem taşıyor ),yalnızlık acısı çeken tek sen değilsin .Ayrıca yaşadılarının sebebi de sadece yalnızlıl açsına bağlı değil .

İyice kendine bir bak ben niye böyle oldum diye ,bir yerlerde ters gitmiş bir şeylerin olduğunu göreceksin .Yeterki kendine bakma cesaretini göster .

Destek olmayı düşünmedim ,sadece yazdıklarını okuyunca düşüncemi aktarmak istedim .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Alıntı hüzün kuşu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet Dil ve Anlatımdan 5 almazsam sınıfta kalıyorum.Kendimi hazırladım bu duruma. Çalışmadım,çalışma isteği yoktu.Millet aşk acısı çekerken ben yalnızlık acısı çekiyordum,durduk yere ağlamalar,hiç mutlu olamamalar.Ruh gibiydim koskaca 1 sene boyunca.Saçlarımı yolmaya başladım doktorum ilaç verdi kullanıyorum kollarımı jiletledim kollarımı tırnaklarım ile yoldum,ölmek istiyordum.Bu sene bana ne oldu bilmiyorum.10.sınıfı tekrar okucam,arkadaş ortamım yok,içime zaten kapanığım,utangacım birde sınıfta kalmam bomba gibi oldu.Destek olmanıza gerek yok ben içimi döktüm sadece...
    hım, geçmiş olsun belki de bu şekilde daha iyi olacaksın. Farkındalık kazanacaksın? kazanmışsın zaten. durumunu inceleyip neyin ne olduğunu analiz etmişsin.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?