Arkadaşlar ben olmamış bir olayı olmuş gibi sanıp ona inanıyorum ve kafamı ona takıyorum günlerce onu düşünüyorum aslında böyle bir olayın olmadığını bende biliyorum ama neden kafama takılıyor yoksa oldu mu diye kafamın etini yiyorum bir türlü emin olamıyorum hatta hiç bir şeyden emin olamıyorum duyduklarımdan gördüklerimden mesela bir örnek verim birisi bana bir şey sordu diyelim cevaplıyorum sonra soran gittikten sonra düşünüyorum acaba bu bana küfür mü etti ve bende ona hiç bir şey yapmadım gidip onu öldürmeliyim gibi acayip şeyler.Beynime hakim olamıyorum sürekli felaket senaryoları kuruyorum ya bana böle bir şey demişlerse ben karşılık vermemişsem diye...Mesela sokakta iki kişi gülüyorlar bende oradan geçerken acaba bana mı gülüyorlar diye düşünüyorum.Mesela dün kahvehanedeyken yere para düşürdüm ve alırken doğal olarak eğildim acaba eğilirken dilim yanlışlıkla yanda oturan kişinin cinsel organına mı değdi diye düşünüyorum öyle saçma sapan şeyler düşünüyorum bunun olmasına imkan yok ama ya olduysa ben böle bir şey yaptıysam diye düşünüyorum ama olmadığını gözlerimle görüyorum öyle bir şey yok diyorum ama beynim hala düşünüyor işin içinden çıkamıyorum ne yapacam bilmiyorum.Mesela şuan yazdıklarımı okurken bile yazdıklarımdan emin olamıyorum sürekli baştan okuyorum.