3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Takıntının önde gideniyim :( Yardımınıza çok ihtiyacım var..

Karar Dönemi

Standart Takıntının önde gideniyim :( Yardımınıza çok ihtiyacım var..

Merhaba arkadaşlar,

Benim en büyük problemim, takıntılı olmam ve bundan ötürü huzursuz olmam, çıktığım ve deliler gibi sevdiğim insanı da huzursuz yapmam.. Takıntılı olduğumu şurdan anlayabiliyorum. Sevgilimin, daha önce sarışın ve uzun boylu insanlarla çıkması, düşündüğüm zaman delirmeme sinir olmama neden oluyor. ''sen beni terkeder, yine sarışın ve uzun boylu bulursun, onları (daha önce çıktığın insanları) benden daha çok sevmişsin, onlara sarılırken, dokunurken, bana dokunduğun ve sarıldığın andan daha cok mutluluk duymuşsun, sen beni aldatırsın'' gibi sözlerle hatta daha ağırlarıyla, sevdiğim kızı çok üzdüm ve kırdım. Bir olay anlatıyor mesela; ''demek ki sen, böyle yapmışsın, bana denk düşse beni bu kadar sevmezdin, değer vermezdin'' gibi sözler söylüyorum.

Bir örnek daha vereceğim; her bayan, bir artisti beğenir iyi ya da kötü. Kız arkadaşım da birkaç oyuncunun sadece tipinin düzgün olduğunu ve onlarla cinsel bir şey hiç düşünmediğini sadece düzgün tipler olduğunu söylediğinde ''sen, onunla yatmak mı istiyorsun, ben öyle değilim, eğer onlar gibi olsam bana tapardın, beni deliler gibi severdin'' gibi sözlerle kendisini kırıyorum. Çünkü o insanlar gibi olsaydım, daha cok sevileceğimi, o an o sözleri söylerken sevgilim tarafından o artistler gibi sevilmediğimi düşünüyor, çok hiddetleniyorum. Çok büyük hakaretler etmeme rağmen, kendisi beni bırakmadı ve çok ama çok sevdiğini söylüyor.. Ne yapacağım bilmiyorum, bu olaylar beni çok üzüyor. Sevdiğim kız, halbuki çok ahlalklı, dürüst, bekaretini bu zamana kadar koruyan namuslu bir kız. Ama bunlar bana yetmiyor sanki, kanaatkar olamıyor, ne yaparsa yapsın çok mutlu olamıuyorum, kafamda bir olay kurguluyorum. ''sen beni aldatırsın, şunu yaparsın bunu yaparsın cart curt'' diyerek bu kızı fazlasıyla kırıyorum. Bana lütfen yardım edin, sağlıklı fikirlere ihtiyacım var...
    Konu Bathory tarafından (11-08-2013 Saat 01:22 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

aslında diyecek lafım yok biliyomusun. çünkü bi yere kadar haklısın ama elbette bu sorunlar aşılabilir. bi kere kız arkadaşının bi çok sevgilisi olması yüzünden başınız gerçekten belada bence. hani sen kıskanmamış olsaydın bile belada olurdu. sen o kızı güzelliği içinmi seviyorsunki senden birini daha çok beğenme ihtimali seni korkutuyor. bi kız aşık olduysa diğer erkekler umrunda bile olmamalı aslında. bunların doğru düzgün bi çözümü yok aslında. sana bi sürü teselli niyetinde şeyler anlatabilirim. ama doğruları engelleyemeyiz. flört etmek islamda yasaktır işte nedenide bu. çünkü haklısın ! gerçekten lanet olsun ben senin sevdiğine inanıyorum ve seni bu gibi konuların rahatsız etmesine inan içten huzursuz oluyorum. ama bunu en azından şöyle düşün seninde hoşlandığın ünlüler var. yada başka çıktıkların olmadımı ? konuyu biraz daha detaylı anlat. buna karşı ne yaptın ne gibi sonuçları oldu felan..

Karar Dönemi

Evet, benim de çıktıklarım oldu ama ne bileyim... Zaten kendisiyle bu konu yüzünden yine kavga ettim, böyle giderse özel bir hayatım kalmayacak, beni çok seven bu kızla evlenemeyeceğim.