arkadaşlar ibrahim saraçoğlu hocamızı tanımayanımız yoktur sanırım .Onun çalışmaları arasında panik atak + anksiyete bitkisel kürüde bulunmaktadır.Ben ilk başta denedim etkisini görmedim desem yalan olur, içimdeki sıkıntıyı gideriyordu ama şimdi bu mevsimden dolayı tere bulamıyorum orası ayrı bi konu sadece ıspanak ve maydonoz kullanıyorum şimdilik sadede geliyim kısaca

Anksiyete için sabahları 5-6 ıspanak + 10-12 adet maydonoz (sapları ile birlikte)
Panik atak için akşamları (güneş batmazdan evvel) 5-6 ıspanak + 10-12 tere (sapları ile birlikte)

5 dk ılık ateşte kaynatın ılıdıktan sonra suyunu için.Evelallah hocamız kime önerdiyse hepsi teşekkür etmişler memnun kalmışlar ve bu hastalıkları yüzünden işine gidemeyen kepenk kapatan kişiler bile tekrar eski işlerine dönmüşler.İlaçlarınızla beraber +destekleyici olarak kullanabilirsiniz hiçbir yan etkisi yoktur 1 ay böyle kullanın memnun kalırsanız devam edebilirsiniz ama en az 15 gün aralıksız devam edin zaten 3.-4. gününde etkisini hissedeceksiniz..

Yardımcı olabildiysem ne mutlu, sağlıklı günler