Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Lütfen bu durum için akıl verin bana!

Karar Dönemi

Standart Lütfen bu durum için akıl verin bana!

Merhaba, bu sayfaya şimdi abone oldum. Sizinle dertleşmek, rahatlamak istiyorum. Kimseyle paylaşmadığım sıkıntım var. Asla zayıf görünmek gibi niyetim yok ama artık tak etti. Canım çok yanıyor. 10 ay önce bitmiş ilişkimi hala kafamda bitiremiyorum. Kimsenin bana acımasını da istemiyorum; ondan artık bu derdimi kimseyedile getirmiyorum. Oyunu o kadar güzel oynuyorum ki ben bile baksam kendime bu kız gamsız derdim, öyle de diyor arkadaşlarım. Oysa her gece eve gittiğimde nasıl ağladığımı bir ben bilyorum. Tek dostum var; o da herşeyi günü gününe not tuttuğum günlüğüm. Oradan duygularımı kimseden saklamadan olduğu gibi aktarıyorum defterime. Öyle ki 10 15 sayfa bile tuttuğu oluyor günlük karalama sayfalarım. O ilkti, üstüne kimseyi sevip kimsede heyecanlanamadım. Popüler denebilecek bir kızım sanırım ama olmuyor. Kafayı yiyeceğim yakında. Onu kafamdan atmak için kendimi geliştirmeye başladım. por salonları, yabancı diller, önceden hiç okumadığım tarz kitaplar, araba tutkularım. Hatta artık bir de bu öğrenci halimle yatırımı bile akıl ettim ama hala aklımda. Kısacası hiçbir şey göründüğü gibi değil. Akıl verin lütfen bana.

Karar Dönemi

geri donme gibi bi ihtimal yok mu madem bu kadar seviyorsun egerki yasananlar cok.agir degilse gururunu yenebilirsin . eger yok drsen unutcaksin belki bi.yil belki iki yil ama sonunda unutcaksin buna emin ol

Karar Dönemi

Öyle bir durum yok. Zaten o kadar üzüntüden sonra tekrar barışma da olmaz ama bazen öyle canım yanıyor ki. Dua etmeye her başlayışım da üzülebiliyorum o sırada. İşin en komiği de etrafımdan kimse bilmiyor hala içimde olduğunu, en yakınlarıma bile belli etmiyorum hiçbir şeyi. Bu yazıyı yazmamdaki en büyük rahatlık da benim sizin için yabancı oluşum, ondan. Bazen göğsüme biri hançer saplıyor. Ne kadar da zormuş diyorum yaşamak.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

seni ondan ayırmayan şey nedir.nasıl anılar canlanıyor digerlerinden farkı nedir onun.biraz daha anlatmak istermisin
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

onun tek farkı ilk ve son olmasıydı. Zaten ona fena bağlanmıştım. Öbürleri diye bir kavram hiç olmadı zaten ama o başkasıyla bile çıkmış. Zaten görüşmüyoruz da. Ne olursa olsun onu geleceğime taşımak istedim; gerek bir abi gerek bir arkadaş gerek de dost ama istemedi. Hala nasıl bir kafayla seviyorum onu anlamıyorum. Kendime çok kızıyorum bunun için ama elimde değil. Bazen yeni bir ilişkiye başlamayı planlıyorum ama yapamıyorum. Vazgeçiyorum anında.

Yer
    istanbul

him bu arada yaşınız kaç

Karar Dönemi

21. Ben bu yaşıma kadar gerçek aşkı bekledim ve onda bulduğumu sandım. Bana oldu olan.

Yer
    istanbul

fikrimi söylemem gerekirse bir aşk değil de daha çok tamamlanma ihtiyacı vardı sizde ve karşınıza bu insan çıktı. bir dosta bir abiye bir arkadasa ihtiyacın var ve buda canınızi yakıyor.çünkü ayrıldın arkadaşta bunların hepsi mevcuttu. o gidince yeri boş kaldı.

Karar Dönemi

Tamamlanma ihtiyacı değil. Hiçbir zaman kendimi yalnız hissetmedim. Hala da hissetmiyorum ama çok fena oldum ben onunla ya. Şunu da anladım zaten; birini kaybetmek istiyorsan git derhal sevgili ol. Benim zaten çevremde arkadaş dolu ama o bambaşkaydı. Nasıl anlatacağımı da bilemiyorum. Hiç hastalanmayan n bu yıl yaz tatilind bile kaç defa yataklara düştüm. En son çı-ocukken bademciklerim şişmişti ama o gidince en az 5 defa öyle bir durum oldu. Üniyi uzatacaktım az kalsın, bu yıl bitece halbuki. Şikayet etmekten nefret ederim ama dediğim gibi onun hakkında konuşmayalı en az 3 4 ay oluyor ve bazen bu acıyı taşıyamayacağımı düşünüp iyice mahvoluyorum. En iyi dostum defterim benim.

Yer
    istanbul

o defteri okumak isterdim yani elif biz burda ne kadar fikir vermeye çalışsak da belli bir yere kadar yardımcı olabiliriz. fakat farklı şekilde algılama yaparak bu durumu aleyhine çevirebilirsin. geçici de olsa öyle bir insan hayatına girdi sende iz bıraktı güzel anılar bıraktı. bu yönüyle bak. hem insan sevince tek istediği karşımdakinin mutlulugu o öyle istemişse sen de onun mutluluu düşün. o daha iyi böyle. sevmek ayrılmayı bilmektir diyor mevlana sende ayrıldın diye üzülme. sende güzel şeyler bıraktı asla senden kopmayacak. anıları seninle olacak.

Sayfa 1/2 12 SonSon