Alıntı katyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar hepinize merhaba

aynı rahatsızlıktan muzdarip tüm arkadaşlara acil şifalar diliyorum.

ben 4 senedir bir savaş içindeyim. daha öncesinde de kişilik problemlerim vardı fakat bu denli yogun degildi. defalarca psiklolg ve psikiyatristlere gittim. biri majör depresyon diyor biri panik atak vs bir türlü sonuç alamadım, bu sırada saçma sapan bir sürü de ilaç verdiler, iyice kötüye gittim.
en son dayanılmaz ayara geldi duygu geçişlerim. gün içinde 20 kere ruh hali degiştirebiliyorum. aniden mutsuz olup ölmek istiyor, aniden iyi hissedip uçmak istiyorum. ve bedensel olarak dahi korkunç yoruluyorum bu geçişlerden.

nihayet iyi bir doktor buldum yaklaşık 2 aydır devam ediyorum. ilaç tedavisi olmadıgını söyledi borderline için. sadece bitkisel birkaç takviye verdi. ben antidepresan türevi birşey istiyorum çünkü sakinleşemiyorum sürekli içimde koşturan bir at var ve dizginlemeye çalışıyorum gibi. üst geçitlerden geçerken durup aşağı bakıp acaba atlasam mı diye düşünüyorum. o hissin aynı akşamı da evde kendi kenime egleniyor gülebiliyorum. hangi duygum gerçek hangisi yalan artık ayırt edemiyorum.

bunun tedavisi bu kadar uzun sürüyorsa ben o süreç içinde saçma birşey yapma ihtimalini taşıyorum ve kendimden korkuyorum.

tavsiye edebileceğiniz birşeyler varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum
okurken gözlerim doldu yazdığın herşeyi yasamak belki daha fazlasını ve bu durumdan artık iyice sıkılıp kendimize bile güvenememek cok zor bişey başka insanlar tarafından bunun bnm için zor oldugunu anlamıyolar mesela bi cokları için grip gibi bişey o yüzden anlatamıyosunda kimse işleri bu kadar bozabilecek bi hastalık oldugunu düşünmüyoda işte bnde senın gibi arkadaşlarımla deli gibi eğlenip 3 katta olan evime asansorle cıkarken 3 deil 5 basıp saaatlerce binan tepesinden aşagıya bakarken buluyorum kendim o geçişleri hissetmek hel dayanılmaz