18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: küçücük bir kızdım küçücük...

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Karar Dönemi
    Yer
    izmir

aynen katılıyorum sana birde ceza vermiyorlarki dalga gecer gibi geri serbest bırakılıyorlar hergun haberlerde goruyorum bunlar dahada canınjı yakıyor ınsanın

Karar Dönemi

afedersin ayşenur ama kirli olduğunu falan düşünme ilk mesajında böyle yazmışsın yeni dikkatimi çekti. Senin ne bedenin ne de ruhun kirli.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

ayşenur hep diyorum ve hep de demeye devam edeceğim. Senin acını bilemeyiz ve telafisi belki yoktur, ama içini daha ferah tutmanın tek yolu bana göre güçlü olup, bir kişinin daha yaşamaması için elinden gelen her şeyi yapman gerek.Eğitimini tamamlayıp, bir yerlerde gönüllü görev yapabilirsin!
    Bir kişi daha senin yazılarını yazmasın birileri senin yaşadığın ruh halini çekmesin görmesin.Sen bunun için çabala ve uğraş.İyileşmeyeceğim değil, iyileşmek zorundayım demek zorundasın. İnançlımısın bilmiyorum ama bunu sana yaşatan insanın asla kendisi iyi olmayacak, ve cocuklarının da yaşayacağı korkusu yüzünden hiç içi rahat olmicak. hep oda korku yaşayacak.Çünkü kötü olduğu için bütün dünyayın kötü olduğunu bilecek ve hep savunma mekanizması çalışacak.Bir pikniğe bile gitse cocuğu kardeşini yanlız bırakmicak çünkü etraf kötü diyecek içi hiç rahat olmaz böyle insanaların. Yüreğini ferah tut kardeşim.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?