8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Çok Acil Yardıma İhtiyacımız Var :(

Exclamation Çok Acil Yardıma İhtiyacımız Var :(

Merhaba. Gerçekten bu kişilik bozukluğunu yaşayan arkadaşlar gibi bizde zor durumdayız. Eşim şu an askerde ve kendiyle bir iç savaş halinde. Bazen eski sevgililerinin profillerine bakıyor, onların hiçbirini sevmediğini fakat onda takıntı yaptığını söylüyor. Onlardan nefret etmek istiyor ve nefret etmek için benden yardım istiyor, eski sevgilisiyle ilgili ona kötü senaryolar yazmamı istiyor. Eski sevgililerinin profiline baktığını bildiğim için de onu aldatacağımı ondan intikam almaya çalışacağımı düşünüyor, beyni sadece ona odaklanıyor ve hiçbir şey düşünemiyor. Bazen bana geçmişinde yaşadığı iyi kötü hiçbir şeyi unutamadığını, kafaya taktığını söylüyor. Beni kurtar diye yalvarıyor bana. Ne olur akıl verin ona nasıl yaklaşayım, ne yapayım, ne diyeyim ki onu bu durumdan bir nebze olsun kurtarabileyim?
    Konu GökçeGelin tarafından (17-06-2013 Saat 11:54 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış sözcük yazımı

Banned

sadece yanında ol ve onu aldatmayacağını ona inandır... ama sadece senin desteğin yetmez... beraber terapi görmenizde fayda var..

O askerde olduğu için durum biraz daha zorlaşıyor... Onu askeriyede psikoloğa gitmeye ikna etmem gerek sanırım. :/
    Konu GökçeGelin tarafından (17-06-2013 Saat 12:40 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: boyut

Banned

Alıntı GökçeGelin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O askerde olduğu için durum biraz daha zorlaşıyor... Onu askeriyede psikoloğa gitmeye ikna etmem gerek sanırım. :/
    evet zor durum... yanında olamayışında onu etikiliyor bu muhakkak...ama anladığım kadarıyla bu sadece askerlik dönemine ait bir olay değil...öncesi vardı ve snrasıda olacak gbi... snrasında ise mutlaka beraber terapiye gidin

Karar Dönemi

Alıntı GökçeGelin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok Acil Yardıma İhtiyacımız Var
    Sakince otur ve bekle... Bugün tezgahı biraz erken açmışşsın. Akşama doğru sazan dolar burası ... Onllar gelinceye kadar da sen şu alık-balık bağıntısıyla idare et artık
    Hadi rastgele !
    Sorumlusu benim... Özür dilerim ! Teşekkür ederim !

Okunaklı olması için bu şekilde yazıyorum.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Bana göre karşındaki insan hata yapmaya karı istekli olduğundan dolayı ve yapmaya da kararlı olduğu için böyle bir şeyi öne sürüyor.Maddi durumunuz nedir bilmiyorum ama onun durumunu psikiyatr veya psikolog tanı koysun söylesin.Aksi taktirde hasta numarası yapıyordur.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

kapıyı kapatıp,kapattığından emin olamayıp defalarca kontrol etme,ocağı kapattığından emin olamayacağımı bildiğim için defalarca fotoğrafını çekme,zamala gerçeklik arasındaki farkı ayırt etmede zorlanma bazen bir rüyayı gerçek sanma,yaptığından asla emin olamama bunlar bir akıl hastalığı belirtisimi bilgilendirirseniz sevinirim.