6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Yeter Artık :(

Standart Yeter Artık :(

Arkadaşlar siteye yeni üye oldum.Sorunum galiba şizoid.Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.Arkadaşlar ben arkadaşlarımla dışarı çıkmayı,arkadaşımın evine gitmeyi veya onların bize gelmesinden nedense hiç hoşlanmıyorum.Duygularımı ifade edemiyorum.Kimseye hayır diyemiyorum.Eğer hayır dersem onları kırmaktan korkuyorum.En sevmediğim arkadaşımı bile kaybetmekten korkuyorum nedense. Arkadaşlarım bana kötü davransa ,vursa,kötü bi söz söylese bile hiçbirşey yapamıyorum.Kendime güvenmediğim için derste parmak kaldırmıyorum. Kendimi savunamıyorum.Bu yüzden insanlardan soğudum.Arkadaşlarım beni sürekli dışarı,evlerine çağırıyor veya bizim eve gelmek istiyorlar.Bende ne kadar hoşlanmasam bile hayır diyemiyorum.Ailemle olmayı seviyorum.Çünkü sadece onların yanında kendim olabiliyorum. Arkadaşlar ne yapabilirim ? Şimdiden teşekkürler. (Ohh sonunda içimi döktüm biryere. )

Karar Dönemi beste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kimsetutamaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar siteye yeni üye oldum.Sorunum galiba şizoid.Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.Arkadaşlar ben arkadaşlarımla dışarı çıkmayı,arkadaşımın evine gitmeyi veya onların bize gelmesinden nedense hiç hoşlanmıyorum.Duygularımı ifade edemiyorum.Kimseye hayır diyemiyorum.Eğer hayır dersem onları kırmaktan korkuyorum.En sevmediğim arkadaşımı bile kaybetmekten korkuyorum nedense. Arkadaşlarım bana kötü davransa ,vursa,kötü bi söz söylese bile hiçbirşey yapamıyorum.Kendime güvenmediğim için derste parmak kaldırmıyorum. Kendimi savunamıyorum.Bu yüzden insanlardan soğudum.Arkadaşlarım beni sürekli dışarı,evlerine çağırıyor veya bizim eve gelmek istiyorlar.Bende ne kadar hoşlanmasam bile hayır diyemiyorum.Ailemle olmayı seviyorum.Çünkü sadece onların yanında kendim olabiliyorum. Arkadaşlar ne yapabilirim ? Şimdiden teşekkürler. (Ohh sonunda içimi döktüm biryere. )
    birilerinin istediği gibi olamassın ve yaşayamassın bu kişiliğinin yerine oturmamış olduğunu gösterir ...kendine güven ve kendin ol ...
    Bir zamanlar sevdiği birinin mutlu olmasını hazmedeyeyecek kadar da aciz olmamalı insan...
    BESTE...

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kimsetutamaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar siteye yeni üye oldum.Sorunum galiba şizoid.
    Aramıza hoş geldin .

Bu teşhis bir uzmana ait değil herhalde ,anladığım kadarıyla nette okuduğun bir kaç yazıdan sonra bu kanaate varmışsın .Sorununun ne olduğunu ancak bir uzman anlayabilir .
    Anlattıgın bir çok özellik çoğumuzda var , o yüzden hemen canını sıkmak yerine bir uzmana başvurman en doğru hareket olucaktır .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi Painkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Somewhere in the universe

Şahsi kanaatime göre bu tür durumlarda ilk aşama psikologtur daha sonra onun yönlendirmesiyle gerekirse psikiyatr görülür.
    Be yourself no matter what they say
    To break down my boundaries again,i want to become totally manic as i were before

Psikoloğa gidemem.Yani giderim ama ailemin götürmesi lazım Aileme bu durumumdan bahsetmeye korkuyorum.Benim arkadaşlarımın arasında bu kadar eziyet gören ezik birisi olarak tanımalarını istemiyorum. Aileme bu konuyu daha önce hiç anlatmadım.

Karar Dönemi

sanmıyorum senin ezikliginle bi alakalı durum degil sonuçta bu bir hastalık ..