10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Normallik dereceniz !

Banned

Red face Normallik dereceniz !

Aşağıda bazı sualler var. İlk önce bu suallere cevap verin. Sonra da beraberce normal bir insan olup olmadığınıza bakalım!

1-)Karşı kaldırıma geçeceğiniz zaman, bulunduğunuz kaldırımdan bir köpek geliyorsa, köpekten korktuğunuzu düşünmesinler diye köpeğin geçmesini bekler karşıya öyle mi geçersiniz?

2-)Cep telefonunuzun şarj göstergesi tek çubuğa indiğinde, şarj etmeden önce oyun, ışık vs. gibi şeyler yaparak, ille de bütün pili bitirmeye çlışır mısınız?

3-)Otobüste bazı koltuklarla ters yöne bakan koltuklardan birine oturduğunuzda hemen karşınızda oturan kişiyle göz göze gelmemek için boynunuzu sürekli 90 derece döndürürmüsünüz?

4-)Otobüsten indiğinizde boynunuzda bir ağrı hisseder misiniz?

5-)Kırmızı ışıkta durmayan aracın şoförünün göreceği şekilde aracının plakasına bakar ve sanki adamı polise şikayet edecekmiş gibi bir tavır takınır mısın? Ardından da 'Herifi amma korkutmuşumdur ha!' diye lüzumsuz bir sevinç hisseder misiniz?

6-)Telefon çaldığında açmak için illa da ikinci çalışını bekler misiniz?

7-)İşyerinde/okulda yemekhanelerde, hiçbir zaman kullanmadığınız halde 'Belki lazım olur' deyip bir de kaşık alır mısınız?

8-)Saçınız kısacık ve odunla vursalar dahi bozulmayacak kadar kaskatı olduğu halde, biri saçınıza değdiği zaman, elinizle şöyle hafif bir dokunup düzeltmeye çalışır mısınız?

9-)Her gün çıktığınız merdiven basamaklarını sayıp, eksik ya da fazla çıktığında hayrete düşer misiniz?

10-)Tırnaklarınızı kestikten sonra tam olarak on tane parmağınız olup olmadığını kontrol eder misiniz? Sonra da kestiğiniz tırnakları sayar mısınız? Eksik varsa etrafta dakikalarca tırnak arar mısınız?

11-)Oturduğunuz yerde hareket etmenizden kaynaklanan sesler çıkardığınızda, birilerinin yanlış anlayabileceğini düşünüp herkese belli ederek aynı sesi tekrar çıkarmaya çalışır mısınız?

Bu suallerin çoğuna 'evet' cevabını verdi iseniz, vaziyet vahim! Siz de ben ve milyarlarca diğer insan gibi pek normal sayılmazsınız. Zaten normal nedir ki?

http://www.gunes.com/2012/07/12/yaza...dereceniz.html
    Konu Bülent tarafından (02-06-2013 Saat 09:04 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

ben bunların hiçbirine evet demedim.Özellikle köpekten gerçekten korkarım ve etraftan bakan köpekten korktuğumu anlayıp yardım etsin diye elimden geleni yapar hala da anlamayan varsa yardım isterim)ama normal miyim yok ya değilimdaha güvenilir bir teeeeeesssssssstt lütfen

Banned

Alıntı mevsimsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bunların hiçbirine evet demedim.Özellikle köpekten gerçekten korkarım ve etraftan bakan köpekten korktuğumu anlayıp yardım etsin diye elimden geleni yapar hala da anlamayan varsa yardım isterim)ama normal miyim yok ya değilimdaha güvenilir bir teeeeeesssssssstt lütfen
    hımm ok ben köpekleri çok severim
    haklısın ben gülmece eğlence bölümüne açacaktım başlığı yanlış yere açmışım meğer
    Selina eğer okursa gereğini yapar umarım

Karar Dönemi Didostick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hallo Rammstein

1- köpeklerden korkmam çünkü küçükken çok köpek besledim ama şu pitbul tarzı filan şeylerdense yanına bile yaklaşmam başkalarının korktuğumu görmesini de istemem
    2-Çalışırım genelde şarj tamamen bitmeden şarj etmeyin diyorlar cihazın ömrünü uzatıyormuş.
    3- döndürürüm rahatsız oluyorum ama güzel bir kadınsa arada sırada bir bakarım bugünlerde kolay kolay binmiyor güzel kadınlara otobüslere
    4- yok hissetmem alışkınım bilgisayar başında kambur oturmaktan
    5- yok. türkiyedeki şöförleri iyi tanıyorum genelde bu numarayı yemezler
    6- yok ne zaman görürsem açarım ama kız arkadaşımı meraklandırmak için ara sıra yapardım eskiden ilişkiye taze kan lazım
    7- yok gerekirse kimse çaktırmadan elimle yerim
    8- yok gitgide kelleşiyorum o yüzden saçlarımdan umudu kestim gibi bişiy o yüzden hep kısa kestiriyorum.
    9- yok merdivenden nefret ederim görünce bile hemen bitiriyim de bir daha inmeyeyim diyorum
    10- yok
    11- yok

Banned

Alıntı Rammstein Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşağıda bazı sualler var. İlk önce bu suallere cevap verin. Sonra da beraberce normal bir insan olup olmadığınıza bakalım!

1-)Karşı kaldırıma geçeceğiniz zaman, bulunduğunuz kaldırımdan bir köpek geliyorsa, köpekten korktuğunuzu düşünmesinler diye köpeğin geçmesini bekler karşıya öyle mi geçersiniz?

2-)Cep telefonunuzun şarj göstergesi tek çubuğa indiğinde, şarj etmeden önce oyun, ışık vs. gibi şeyler yaparak, ille de bütün pili bitirmeye çlışır mısınız?

3-)Otobüste bazı koltuklarla ters yöne bakan koltuklardan birine oturduğunuzda hemen karşınızda oturan kişiyle göz göze gelmemek için boynunuzu sürekli 90 derece döndürürmüsünüz?

4-)Otobüsten indiğinizde boynunuzda bir ağrı hisseder misiniz?

5-)Kırmızı ışıkta durmayan aracın şoförünün göreceği şekilde aracının plakasına bakar ve sanki adamı polise şikayet edecekmiş gibi bir tavır takınır mısın? Ardından da 'Herifi amma korkutmuşumdur ha!' diye lüzumsuz bir sevinç hisseder misiniz?

6-)Telefon çaldığında açmak için illa da ikinci çalışını bekler misiniz?

7-)İşyerinde/okulda yemekhanelerde, hiçbir zaman kullanmadığınız halde 'Belki lazım olur' deyip bir de kaşık alır mısınız?

8-)Saçınız kısacık ve odunla vursalar dahi bozulmayacak kadar kaskatı olduğu halde, biri saçınıza değdiği zaman, elinizle şöyle hafif bir dokunup düzeltmeye çalışır mısınız?

9-)Her gün çıktığınız merdiven basamaklarını sayıp, eksik ya da fazla çıktığında hayrete düşer misiniz?

10-)Tırnaklarınızı kestikten sonra tam olarak on tane parmağınız olup olmadığını kontrol eder misiniz? Sonra da kestiğiniz tırnakları sayar mısınız? Eksik varsa etrafta dakikalarca tırnak arar mısınız?

11-)Oturduğunuz yerde hareket etmenizden kaynaklanan sesler çıkardığınızda, birilerinin yanlış anlayabileceğini düşünüp herkese belli ederek aynı sesi tekrar çıkarmaya çalışır mısınız?

Bu suallerin çoğuna 'evet' cevabını verdi iseniz, vaziyet vahim! Siz de ben ve milyarlarca diğer insan gibi pek normal sayılmazsınız. Zaten normal nedir ki?

http://www.gunes.com/2012/07/12/yaza...dereceniz.html

1-)köpekler en sevdiğim hayvanlardır birde atlar tabii yanıt ( hayır)

2-) kesinlikle tel açılmayana kadar boşaltırım pili yanıt ( evet )

3-) o kadar değil arada bir bakarım ( hayır)

4-) hayır

5-) adam önümde durursa eğer naptın hemşerim sen derim bi daha olmasın ha ! (evet)

6-) kimin aradığına bağlı çoğu zaman ( evet)

7-) hayır

8-) hem hayır hem evet

9-) basamakları bir defa sayarım sonra saymam ( hem evet hem hayır )

10-) hayır

11-) hayır

Karar Dönemi

denizmavisi bu kadar ciddiye alma bence)bu biraz eğlenmelik bir test.
    Korkmak başka sevmek başka benim de terrier bir köpeğim vardı beraber uyudum bile ama yine de o tetikte olma hissim hiç geçmedi.Ben bir kediseverim)

protagonist
    Guest

güzel soruları var testin. Bunları neden yaptığıma dair bir sorguladım kendimi. ayrıca eğlenceli de paylaşım için teşekkürler.

Banned

eskiden normaldim sen anormalsin derlerdi;

şimdi gerçekten anormalim ama artık sen normalsin diyorlar

bu nasıl iş çözemedim ??

Banned

çoğuna hayır dedim...hayır diyenlerde anormal olmasınlar sakın

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı [{{ -_- }}] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskiden normaldim sen anormalsin derlerdi;

şimdi gerçekten anormalim ama artık sen normalsin diyorlar

bu nasıl iş çözemedim ??

Göruşler o kadar esnek hale geldiki ,artık ne normal ne anormal birbirine karıştı .Bir ülkede normal olan diğer bir yerde anormal olabiliyor .

İnsanlar işine nasıl geliyorsa artık onu normal kabul ediyorlar .Ha normal ,ha anormal olmuşuz kime ne .

Biz mutlu olduktan sonra gerisi vız gelir ,tırıs gider .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN