10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Belgesel İçin Vaka Paylaşımı İnternet Bağımlılığı

Karar Dönemi

Standart Belgesel İçin Vaka Paylaşımı İnternet Bağımlılığı

Bir Belgesel kanalında yayınlanacak bir "dizi belgesel" projesi için aşağıdaki konularda, vaka, öykü ve hikayesini paylaşacak, hasta, hasta yakını veya tadavisi tamamlanmış kişiler aranmaktadır. Çevresinde veya kendisinde bu tip rahatsızlıkları yaşayan ve yaşamış olan arkadaşlar irtibata geçerse, bu rahatsızlıkları tanıtmak ve gerçekçi bir şekilde kamuoyunun bilgilendirilmesi için katkıda bulunmuş olurlar. Belgesel yapımcıları ve danışmanları Psikolog ve Psikiyatristlerden oluşmaktadır. Hasta gizliliği ve bilgi paylaşımı konusunda gereken hassasiyet gözetilecektir. Röportaj vermek isteyenler ile çekim yapılacak, vermek istemeyenlerin öyküleri ise canlandırma yoluyla yansıtılacaktır. Katkılarınızdan dolayı şimdiden teşekkürler. Özel mesaj yoluyla veya ....................... adresinden irtibata geçilebilir.

İşlenecek Bir Bölüm:
    Bağımlılık:
    - Tv – internet bağımlılığı
    - Alkol bağımlılığı
    - Madde bağımlılığı
    Konu Selina tarafından (02-06-2013 Saat 07:35 PM ) değiştirilmiştir.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sayın hezeyan ,aramıza hoş geldiniz .

Açtıgınız başlıklara baktım da ,hepside kendi çıkarınız için açılmış başlıklar .Burayı bir tur kobay bulma yeri gibi görmeniz hiç hoş değil ,uye arkadaşlarımda buyuk bir ihtimalle aynı kanaattedirler .

Madem aramıza katıldınız isterdimki oncelikle bizlerle iletişime geçin ,kendinizi tanıtın bizlere bir nebze olsun destek olun bizi anlayın .Sizi tanıdıkça da bu konuda elimizden gelen desteği seve seve verirdik .

Ama tum bunları çiğneyip ,burayı sadece bir tur oyuncu ajans sitesi gibi gorup o şekilde davranmanıza çok uzuldum .Siz bu şekilde davrandıkça kolay kolay kimsenin (yılların verdiği tecrübeye dayanarak )size yardımcı olacağına ihtimal vermiyorum .

Belgeselinizi hazırlarken size ve şahsınızda tum emeği geçecek olanlara şimdiden başarılar diler teşekkür ederim .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi Painkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Somewhere in the universe

Sana son derece katılıyorum 9ŞUBAT.Zaten bu şekilde anlatacağı varsa da anlatmaz kimse.
    Be yourself no matter what they say
    To break down my boundaries again,i want to become totally manic as i were before

Yer

Buraya sürekli paylaşımlar şeklinde değil de tek bir paylaşım şeklinde de yapabilirdiniz.Çünkü hep aynı konudan bahsediliyor.
    To break down my boundaries again,i want to become totally manic as i were before

Süper Moderatör Selina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Berlin

Alıntı Painkiller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buraya sürekli paylaşımlar şeklinde değil de tek bir paylaşım şeklinde de yapabilirdiniz.Çünkü hep aynı konudan bahsediliyor.
    Painkiller icabina bakildi..

Yer

Alıntı Selina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Painkiller icabina bakildi..
    Teşekkür ederim sayın moderatörler

Karar Dönemi

açıkçası kobay ve ajans kelimeleri biraz kaba kaçmış arkadaşlar. burda bir menfaat kokusu aldıysanız gerçekten üzüldüm. bu bir tv dizisi değil, bir belgesel. bu işlerde para ün şöhret vs dönmüyor. bilgi ve belge toplamak için sosyal medyayı ve bu siteyi kullanmakta ne çıkar ve olumsuzluk gördünüz anlayamadım. forumu kullanmak adına usulsüzlük yaptıysam bilemem haklı olabilirsiniz ama bilgi aramak herkesin hakkı ve sizlerede düşen böyle laf sokup banlamak vs yerine , gerçekten yardımcı olmaktır diye diye düşünüyorum. konuyu doğru yere taşıyıp düzenleme konusunda vs daha yapıcı olabilirdiniz. sizlerden alınan bu destekte bu projeye bir katkı sağlardı eminim. eğer bir usulsüzlük varsa ilanların tümünü kaldırabilir ve bu konuyu unutabilirsiniz. herşey için şimdiden teşekkürler.

Karar Dönemi

Evet benim de en kızdıgım nokta bu.. Sorununu paylaşan bazı arkadaşlar sorusunun cevabını aldıktan sonra kayboluyorlar.. Halbuki cevabını aldıktan sonra aynı ya da benzer sorunu olan insanlarla diyaloga geçerek ya da kendini iyi hissettiği ve iyileştiğini düşündüğü zaman da buraya yaptıkları ve uyguladıkları tedavi sürecini aşamalarıyla anlatsa, diğer insanlara da bu durumu aşılasa çok daha yararlı olur.. bu yazıya kulak verirler diye umud ediyorum.. Hep birlikte olursak ve çözüm arayışında olursak üstesinden gelinmeyecek şey yok.. Hayırlı akşamlar

Karar Dönemi

süpermoderatörlerimizin güvenini ve desteğini alabilirsek evet üstesinden geliriz

Çıraklık Dönemi

ben internt bağımlılığna uyar mıym acaba