4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Sanirim aklimi kaçiriyorum :(

Karar Dönemi

Unhappy Sanirim aklimi kaçiriyorum :(

Tşk ederim
    Konu hesappp tarafından (04-06-2013 Saat 02:24 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi beste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yaptığın sohbetin etkileri olabilir hesap kendini fazla yormuşsun , biraz bu düşüncelerden uzak dur kendini dinleme , fırsatın varsa bir tatile çık iyi gelir ....düşünceler insanı çok yorar fazla kaptırma kendini biraz ferah ol ...
    Bir zamanlar sevdiği birinin mutlu olmasını hazmedeyeyecek kadar da aciz olmamalı insan...
    BESTE...

Karar Dönemi

hayat hikayen dinlemeye değermiş, film şeridi gibi geçti gözümün önünden .. oldukça zor bir dönem olmuş , hayat sana iyi davranmamış.. Ben şikayetlerinden patik atak olabileceğini düşünüyorum.. birden bire ortaya çıkan, kalp krizini taklid eden hastalıktır panik atak.. sende ki durumda buna benzer sanırım.. Bir an önce psikiyatra görünmen gerekiyor.. Arkadaşınla olan sohbetin de bilinçaltındaki hatırlamak istemediğin anıların gün yüzüne çıktığı için bunu tetiklemiş ve panik atağı artırıcı etkide bulunmuş büyük ihtimal..
    '''Bağırmak , kahkaha atmak istiyorum. Sonra da ağlarmış gibi oluyorum... ''' cümlelerinden Manik depresif de olabileceğini düşünüyorum.. dediğim gibi bir psikiyatrla vakit kaybetmeden görüşün.. büyük ihtimal ilaç tedavisiyle birlikte psikologla görüşeceksiniz her hafta.. düzenli gitmeyi ihmal etmeyin.. Ve daha önce yorum yapan beste arkadaşın da dediği gibi bir tatil iyi gelecektir.. geçmiş olsun , gelişmeleri bizimle paylaş sık sık olur mu? umarım kısa sürede ilerleme kaydedersin..

Banned

ben kaçırdım aklımı o kadar kötü değil. yalnız olsam sorun değildi de yalnız değilim. cinnet eçirip annemi öldürmekten korkuyorum. annem alzaymer. beni öldürmeden o ölmeyecek.