Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678
78 sonuçtan 71 ile 78 arası

Konu: Bipolardan sevgili olur mu?

Karar Dönemi alevvela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

insanlar yasam boyunca cesitli hastaliklara yakalaniyor bipolarda
    onlardan birisi , bipolarin da bir kalbi var duygulari var sevmek sevilmek ister....
    Gercekten sevgi varsa sevgili olur.
    Dem dem du deine Liebe schenksk,gibs du die Macht dich zu verletzen.
    Nur wer diese Macht nicht missbraucht,ist es wert geliebt zu werden.

Karar Dönemi Edebiyat26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hic ortada yokken bipolar nedir bilmezken evlenip coluk cocuga karisipta bipolar hastaligina tutulan var ,neyin garantisi olabilir...

insanlarin hayatlari hep dertsiz gamsiz gecicek degil ya ,iyi günde kötü günde beraber olmak ne kadar güzeldir kiymetini bilene ...

Ne demek bipolar evlenemez. onlar evliligin ne kadar degerli oldugunu bilirler...
    onlar deger bilen insanlardir...

evlenmeden bipolar hastaligina tutulanlar öncelikle hastaligini tanimasi gerek ...
    atak gecirmemesi icin elinden ne geliyorsa yapmasi gerek ...

ilac kullaniyorsa ilaclarina devam etmesi gerek birde es secimi cok önemli cenesi durmayan dirdirci sinirli insanlarla olmuyor bu kadin icinde erkek icinde gecerli...

Karar Dönemi

Alıntı Painkiller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam gibi yorum yazana adam gibi davranilir.Sırf yorum yazmak icin buraya sacma sapan önyargili seyler yaziliyorsa bunun da tepkisi olur.Bu tepki yeri geldiğinde sert yeri geldiğinde yumuşak olur.Ama ofansif şeyler yazanin da altinda kalacak değilim.İstediğiniz yere şikayet etmekte özgürsünüz.Ben hakkimi ariyorum.Bu şekilde hakaret edilmesine de izin vermem.
    Sen önce karşındakini insan olmamakla itham et. Ondan sonra, vay bana şunu dedi, bana hakaret etti diye sızlan !
    Olacak iş mi ?
    Bu arada, karşısındaki kişinin bipolar olduğunu bile bile onunla duygusal ilişkiye giren hattâ evlenen kişinin aklından şüphe etmemek elde değil !

Karar Dönemi Painkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Somewhere in the universe

Sen kendi aklindan suphe et bence.
    Be yourself no matter what they say
    To break down my boundaries again,i want to become totally manic as i were before

bipolardan sevgili olur mu...dengesiz insanlarız biz.benim hiç bi ilişkim sağlıklı olmadı açıkcası..hiç bi erkek tahammül edemedi

Çıraklık Dönemi

Alıntı blackswan0133 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bipolardan sevgili olur mu...dengesiz insanlarız biz.benim hiç bi ilişkim sağlıklı olmadı açıkcası..hiç bi erkek tahammül edemedi
    senin yine ilişkin olmuş bitmiş.ben hiç beceremedim

Cahillik Dönemi elmaelma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı blackswan0133 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir sorununuzun olduğunun farkına varmak, uzmana danışmak, rahatsızlığı tespit etmek, tedavi görmek veee iyi olmak. Siz daha neyi bekliyorsunuz veya hangi aşamadasınız
    HAYALPEREST

ben tedavi oldum ..fakat ilaç yan etkilerinden dolayı ilaçsiz takipteyım..hiç mani gecirmedim.sadece hipomani ve depresyon arasında gidip geliyorum..ama ilaçların çok da iyi etkiye sahip oldugunu düşünmüorum..sadece iştah açması ve bol bol uyku,umursamazlık,canlı ruyalar vs onlarca yan etki varken iyi olamıosun zaten

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678