5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Artık kendimden nefret eticek duruma geldim

Karar Dönemi

Standart Artık kendimden nefret eticek duruma geldim

ya allah aşkına yeteer diyorum kendime valla kulaklarım bacaklarım kollarım göbeğim hiç beğenmiyorum onlar gözüme sanki anormal derecede şişman kocaman ve biçimsiz gözüküyorlar kendimi 200 kiloymuşum gibi benimsiyorum aynalara bakamıyorum kendimden nefret ediyorum zayıflayamıyorum sokağa çıkamıyorumm yoruldum artık bu saçma rahatsızlığın belirtisinin hepsi bende var kabine girip ağladığım hep oluyor yeter diyorum ve sadece lise 2 öğrencisiyim bu yüzden hayata küstüm düşünün 165 boyum 63 kiloyum ama kendimi 200 kilo görüyorum kendime bakmaya korkuyorum utanıyorum sanki insanlar dalga geçicek diye korkuyorum bakışlarından imalar çıkarıyorum yeter artık diyorum ama olmuyor geçmiyor

Çıraklık Dönemi

Alıntı syzgn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya allah aşkına yeteer diyorum kendime valla kulaklarım bacaklarım kollarım göbeğim hiç beğenmiyorum onlar gözüme sanki anormal derecede şişman kocaman ve biçimsiz gözüküyorlar kendimi 200 kiloymuşum gibi benimsiyorum aynalara bakamıyorum kendimden nefret ediyorum zayıflayamıyorum sokağa çıkamıyorumm yoruldum artık bu saçma rahatsızlığın belirtisinin hepsi bende var kabine girip ağladığım hep oluyor yeter diyorum ve sadece lise 2 öğrencisiyim bu yüzden hayata küstüm düşünün 165 boyum 63 kiloyum ama kendimi 200 kilo görüyorum kendime bakmaya korkuyorum utanıyorum sanki insanlar dalga geçicek diye korkuyorum bakışlarından imalar çıkarıyorum yeter artık diyorum ama olmuyor geçmiyor

vücut geliştirme yaptıralım sana

Karar Dönemi

Rejim yap falan derdim ama kilolu değilsin,psikolojik yardım al

Karar Dönemi

arkadaşlar neler yazmışsınız böyle.. yardımcı olacak cümleler yazılsaydı keşke.. gelelim arkadaşın sorusuna; sanırım sen de anoreksia tarzında bi hastalık var.. onun belirtisi de kendini çok şişman olarak tanımlamak, kendini oldugundan kat kat fazla görmek.. keşke kız ya da erkek olduğunu yazsaymışsın.. kız ve erkeklerde ergenlik çağı farklı oldugundan bir anda boy atabiliyorlar. hele erkeklerde bugun 63 kilo şişman görünür. ertesi gün boy atınca çelimsiz durur.. ama şunu söyleyeyim bu kadar şiddetli ruh haline sokacak bir kilo yok ortada.. kendinde söylüyorsun lise 2 sin daha. kilo alıp vermeler olur . beslenmene dikkat ettiğin ve de biraz spor yaptıgında hersey düzelir. asıl olarak senin psikolojin de şuan kilo almaya müsait durumda. kuruntularından uzak durmalısın.. ve haline şükretmeyi öğrenmelisin biraz daha..

Karar Dönemi

daha gençsin. doktora gidebilirsin, psikologa gidebilirsin, fitness yapabilirsin, yüzebilirsin, farklı sporlar yapabilirsin. bak, göründüğü kadar da zor değilmiş. çözülmeyecek hiçbir sorun yok, yeter ki iste ve çabala.