6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Düşündüklerinin Gerçekleşmesi ?

Standart Düşündüklerinin Gerçekleşmesi ?

Merhaba arkadaşlar , uzun zamandır başıma gelen olaylar yüzünden canım baya sıkılmaya başladı ve belki burada daha bilgili birisi vardır diye sizlere sorma gereği duydum. Düşündüklerim , aklımdan geçen şeylerin daha aradan 15 dk geçmeden gerçekleşiyor. 2 senedir bunu farkındayım ama rastlantı diye geçiştiriyordum. Ama bu son 1 , 1.5 aydır çok sık başıma gelmeye başladı. Her anımı sanki önceden biliyor gibiyim. Örnek vererek anlatmak istiyorum ;
    Kardeşimi düşündüğümde kardeşim 2-3 dk sonra odaya geliyor , gün içinde 2-3 kez oldu bu fazla tekrarlamadı. Otobüste müzik dinlerken aklımdan bir kızın ismi geçti ve etrafa bakarken o kızın ismini duvarda gördüm. Aklımdan birisini geçirdiğim zaman ya bana mesaj atıyor , ya da arıyor. Mesela sanki bir şeyi önceden hissediyorum , odamda yalnız otururken kafamı çeviriyorum kapıya bakıyorum ve bir anda birisi içeri giriyor. Daha bir sürü böyle ilginç olaylar var. Aklımdan geçen bir yemeği bir yerde yaptıklarını görüyorum. En ilginç olan 2 tanesi de okulda arkadaşlarla takılırken saati soruyolar , ben kafadan sallıyorum , bazen tabiki tutmuyo ama mesela 10 kere cevap veriosam 6 sını doğru biliyorum diğeri ise okuldan eve dönerken teyzemler bize misafirliğe geldi diye bi düşünce girio kafama ve eve gittiğimde teyzemler gelmiş oluo. Haftada 1 kez oluo bu olay.

Ne kadar kulağa saçma gelse de gün içinde böyle kaç tane olay yaşıyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ? Telapati ile ilgili yazıları okudum ama bundan farklı bilgisi olan var mı ?
    Şimdiden teşekkür ederim

Karar Dönemi

Merhaba,

Gerçekleşmesi mantıklı ve olasılığı yüksek şeyler düşündüğünü düşündün mü hiç ? bu benim bakmam gereken açıydı =]
    Ama hislerimi sorarsan ben de inanıyorum böyle şeylere , bana çok sık olmaz ama arada bazı şeyleri hissederim. Tahmin ve his konusu ... Ben burda sprituel bir şey olduğunu düşünmekle düşünmemek arasında gidip geliyorum çünkü ; yaratılışımız gereği bir çok hislerimiz var. Beynimizin bazı bölümleri , bazı duyularımız daha duyarlı olabilir diğer insanlara göre yapısal bir şey mesela köpekler nasıl depremi ya da apartmana giren bir yabancıyı duyup , hissedebiliyorlarsa onun gibi bir şey bence.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Turgay İskeçeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar , uzun zamandır başıma gelen olaylar yüzünden canım baya sıkılmaya başladı ve belki burada daha bilgili birisi vardır diye sizlere sorma gereği duydum. Düşündüklerim , aklımdan geçen şeylerin daha aradan 15 dk geçmeden gerçekleşiyor. 2 senedir bunu farkındayım ama rastlantı diye geçiştiriyordum. Ama bu son 1 , 1.5 aydır çok sık başıma gelmeye başladı. Her anımı sanki önceden biliyor gibiyim. Örnek vererek anlatmak istiyorum ;
    Kardeşimi düşündüğümde kardeşim 2-3 dk sonra odaya geliyor , gün içinde 2-3 kez oldu bu fazla tekrarlamadı. Otobüste müzik dinlerken aklımdan bir kızın ismi geçti ve etrafa bakarken o kızın ismini duvarda gördüm. Aklımdan birisini geçirdiğim zaman ya bana mesaj atıyor , ya da arıyor. Mesela sanki bir şeyi önceden hissediyorum , odamda yalnız otururken kafamı çeviriyorum kapıya bakıyorum ve bir anda birisi içeri giriyor. Daha bir sürü böyle ilginç olaylar var. Aklımdan geçen bir yemeği bir yerde yaptıklarını görüyorum. En ilginç olan 2 tanesi de okulda arkadaşlarla takılırken saati soruyolar , ben kafadan sallıyorum , bazen tabiki tutmuyo ama mesela 10 kere cevap veriosam 6 sını doğru biliyorum diğeri ise okuldan eve dönerken teyzemler bize misafirliğe geldi diye bi düşünce girio kafama ve eve gittiğimde teyzemler gelmiş oluo. Haftada 1 kez oluo bu olay.

Ne kadar kulağa saçma gelse de gün içinde böyle kaç tane olay yaşıyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ? Telapati ile ilgili yazıları okudum ama bundan farklı bilgisi olan var mı ?
    Şimdiden teşekkür ederim
    Bu durum çok ilginç bir şey ,egerki böyle bir yetenegin varsa bunu kullan derim .

Anlamanın en guzel yolu ,musait bir zamanda internetten borsayı takip et bir kaç hisse ismi belirleyip onları izle ,bakalım duşuş ve yukselişlerini tahmin edebiliyormusun *

Böylece bunun rastlantı olup olmadıgını da sanlarsın .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi

Alıntı Ferenc Puskas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu durum bende de var sanırım. Durakta otobüs bekliyorum, pat otobüs geliyor. Neden kamyon falan değil de otobüs, yoksa?
    Durakta otobüs bekliyosun otobüs geliyor Çok enterasan normalde itfaiye gelmesi lazım

Banned

bir iki maç söyle de iddiaya yüklü girelim.

dreamer8
    Guest

Seçilmiş ve özel bir insan olduğunu düşünmekten vazgeçmelisin. Bunun için tam bir netlikle, istisnasız bir süreklilikle tüm olayları önceden bilebilmen gerekli. Ara ara denk gelen ufak tesadüflerden, kendine keramet biçmemeni öneririm ve sana da Mehmet Erdemin en çok dinlenen şarkısını tekrar dinlemeyi öneririm. Gaibi bilmek, Peygamberlere bile verilmemiş bir özelliktir. Gaibi yalnız Cenabı Hak bilir. Ne zaman şehrinde olacak depremlerin önceden istisnasız bilirsen, duvarların arkasını görürsen o zaman ermişsindir. Ayrıca bunları bir sefer değil, her an, sürekli yanılmadan yapmalısın. Arkadaşların söylediği gibi sayısal ya da iddia oynayarak milyonları cebe indirmen lazım şu durumda, dolardan ve borsadan da köşeyi dönebilirsin. Beyninden dışarı çıkmalısın, beyninde yaşıyorsun.