Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Yalvarırım yardım edin

Karar Dönemi

Çok sağol.

Banned
    Yer
    The other side

Zivri gibi,ben de genel olarak ilaç kullanımını desteklemeyen biriyim..fakat yalnızca şu kadarını sölicem;

Obsesyonların ciddi bi kısmı,beyinde normal ölçülerde salgılanan kimyasal bi sıvının,dengesiz bi şekilde salgılanmaya başlaması ile ilgili..
    Bu yüzden,basit bi ilaç tedavisi ile kurtulunabilecek bi rahatsızlığın olabilir..BAŞKA bi doktora daha görünmeyi dene derim..

Symp. arkadaşın bahsettikleri de cok aydınlatıcı konular..eminim onları da göz önünde bulunduracaksındır zaten..

Ben kendi takıntım için doktora gitmem gerekirken üşeniorum ve sürekli erteliorum..biliorum,doktorların bi çoğu beş para etmez ama gerekirse özel sektöre de yöneliceksin ve ilgili biri denk gelsin die dua ediceksin..sadece düşünerek felsefe yaparak kimyasal bi sorunu(şayet öle ise)yok etmek mümkün olmuor..(senelerce test edildi ve onaylandı)
    Konu Seçkin tarafından (17-04-2013 Saat 04:24 PM ) değiştirilmiştir.

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Homofobinin okb ye dönüşmüş hali gibi. Eşcinselliği o kadar yadsımışsınız o kadar korkmuş ve kabul edilemez görmüşsünüz ki obsesyona sebep olmuş. Aynı şekilde din konusunda etkilenmiş olsanız obsesyona yatkınlığı olan beyniniz bu sefer dini fobi yaşatacaktı size.
    Temizlikte hassas olan temizlik takıntısı yapar, dinide hassas olan din takıntısı siz de erkeklik konusunda fazla hassasmışsınız demek. Obsesyonunuz bu şekilde dışa vurdu. Gizli eşcinsel eğiliminiz olduğu için değildir muhtemelen. Obsesif yanımız en güçlü yanımızdır aslında. Bu düşünceyi her zaman aklınızda bulundurursanız sizi rahatlatacaktır. Bu düşüncelere savaş açmanızsa obsesyonu güçlendirmekten başka işe yaramaz. Obsesyona karşı koymayın görmezden gelin. Eşcinsel olduğunuzu düşünmeniz sizi eşcinsel yapmaz.

Uzman olarak değil bir okb li olarak yazdım. Lütfen yorumumu ona göre değerlendirin.
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Karar Dönemi

Yemin ederim dellenecem sabah uyandığım andan gece yatana kadar kafamda.

Karar Dönemi

canım kardeşim anladığım kadarıyla sen inançlı bir insansın.kafandaki kadın-erkek kimliği algı sınırları çok keskin hatlarla birbirinden ayrıldığı için bu sorunu yaşıyor olabilirsin.kadına karşı isteksizliğin bir sorun değil ki.bu senin erkek kimliğinde olmadığını göstermiyor.ne yani her gördüğün kadına penisinin hareketlenmesi mi seni erkek yapacak.belki bir dönem için senin duyum eşiğinde olan bir kızla tanışmamışsındır.belki daha seçici olmuşsundur da farkında değilsindir bu olamaz mı yani?bence bütün bunlar şeytanın vesveseleri.kendini iyi edecek olan sensin. ve o sesleri duyma.bu güç sende var.

Karar Dönemi

şeytan gibi düşünmek demeyelim buna ama inançlı birinin kafasına böyle takıntılar ve saplantılar atıp kendini ispatlamak için günah işletmesi gerçekten şeytan için güzel bir yol. senin hiç bir problemin yok bence. cinsel olarak güçsüz hissetmende psikolojik olabilir çünkü okadar kendini buna kaptırmışsınki belkide vucudun bi süre cinsel güçsüzlüğe neden olmuştur. islamiyette bu tür sorunlar için güzel bi çözüm yönü var. vesvese ehemmiyet verirsen o şişer kendini yiyip bitirirsin ama ehemmiyet vermezsen söner gider eğer bunu hç düşünmemeye çalışıp takmazsan kafana emin ol kaybolacaktır bu . düzenli olarak vesveseyle ilgili islami olur bilimsel olur bu tür yazılar oku ama düzenli bi şekilde.. hiç birşeyin kalmayacaktır...içini rahat tut.

Çıraklık Dönemi

@corey carter

bence kızları yok yere kafa takıyorsun.ben 27 yaşındayım.şuana kadar duygusal anlamda hiç kız arkdaşım olmadı.normal anlamda da olmadı,ergenlik öncesini saymazsan.tekliflerini geir çevrilmesi felan illaki olacak.geçen sene bnede bi teklif ettim geri çevrildim kibarca ve bi sıkıntım olmadı.gerçi kız kendi kendine kasmaya başladı yapacak bieşy yok.birde ilgi milgi derdin varmış.benim içimde kızlara karşı ilgi pek kalmadı deneiblir.çünkü bi ilişki kurmayı ne ben becerebiliyorum nede karşıdan bi davet oluyor.hala eşcinsellikle ilgili tereddütün varsa özelden mesaj atayım,burada bişey yazamam.

senin eşcinsel olduğunu düşünmüyorum . karşı cins ile bugüne kadar bir yaşantı çıkma olayı olmamış olması da çok anormal bir durum değil. ben de bir bayan olduğum halde bazen bir akdın fiziğini beğendiğim çok olmuştur ama bu benim eşcinsel olduğumu göstermez. kaldı ki benim eşcinsel erkek arkadaşlarım var ve gayet açık net bir eşkilde cinsel yönelimlerii kimseden gizlemeden yaşıyrlar bundan neden utanıp da kafana sıkacağını anlayamıyorum. bence bu senin fobin olmuş. böyle çelişkiler yaşamanı normal buluyorum. hepimizde kadınlık ve erkeklik hormonları vardır ama biri ağır geldiğinde cinsel yönelimimiz belli oluyor. ve hatta kendini erkek hissettiği halde erkeklere ilgi duyan insnalar da tanıyorum. kendii bu anlamda çok kasma bir kızla çıkma deneyimin olduğunda belki anlayabilirsin ilgilerini. muhtemelen üniversitede hoşlandığın kızlar olacaktır . anlarsın az çok hangi cinse ilgi duyduğunu.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12