3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Sorunum ne bilmiyorum

Karar Dönemi

Smile Sorunum ne bilmiyorum

Selam arkadaşlar.Bundan 2 sene önce bir konu açmıştım.Bayağı acıklı bir haldeymiş Şimdi o konuma bakıp baya güldüm ve 2 sene sonra tekrar gülmek için bu konuyu açıyorum

Arkadaşlar benim iletişim bozukluğum var.İnsanlarla ilk tanıştığım zaman çok iyiyim onlara karşı fakat daha sonra onlara çok soğuk davranıyorum.Ya da onlarla olmak istemiyorum.Tabi karşı taraf bunun farkına varınca benle iletişimi kesiyor.Şuan da hiç sadece 3-4 tane türk arkadaşım var.Diğerleri hep yabancı.Fakat türk arkadaşımın olmasını istiyorum.Ailemle aramı da düzelttim biraz.Hala ayrı yaşıyoruz fakat iyiyiz en azından telefonda konuşuyoruz.Benim Türk insanına uygun olmadığımı söylüyorlar.En kısa zamanda ülkeyi terketmemi de istiyorlar 8 ayım kaldı zaten ülkeden ayrılıcam.Fakat ben Türk arkadaş istiyorum.Yani neden benim düşüncemde insan yok ki? Demek istediğim elbette herkes farklı düşüncelere sahip olmalı ama en azından altyapısal olarak benim düşüncemle aynı mantıkta olan binlerce çalışan beyin vardır değil mi? Ama bunları bulmak çok zor işte.Bana göre. Bilgisayar beni çok antisosyal yaptı.Şu online oyunlar var ya..... Günümün hepsini pc başında geçiriyorum. İşin ilginç yanı bütün bu süre boyunca kendimi bayağı kötü hissediyorum.Ama dışarı çıkmaktan iyidir.Geceleri bazen dışarı çıkıyorum bir kafeye gidiyorum bir şeyler içip düşünüyorum. İçimden yan masaya gidip kanki naber ya felan diyesim geliyor ama yapamıyorum. Arkadaşlar ben otelde kalıyorum.Daha uygun olsun diye 2 kişilik oda seçtim.Aynı odada 2 kişi kalıyoruz.Ve yanımdaki insan sürekli değişiyor.Bazen doğulu bir adam geliyor mesela bana diyor ki bu müzik ne lo niye bunu dinliyorsun. Ama şunu düşünemiyor. Ben ona diyormuyum bu müzik ne lo niye bunu dinliyorsun. Hele bir tanesi vardı herşeyime taktı. Saçın önü niye kalkık yok bu şort ne erkek adamsın. Böyle insanlardan nefret ediyorum ya.Ama ucuz işte napıcaksın.Bu insanlara tepkim çok nettir.Cevap vermem.Gayet ciddi bir surat ifadesiyle bilgisayarıma odaklanırım.Onlar da bu subliminal mesajı anlarlar ve benim hakkımda daha kötü düşünürler.Ben de daha çok sinirlenirim. Bence benim dengesiz insanlara karşı sabrım hiç yok. Neyse konu dağıldı. Arkadaş konusuna gelince.Neler öneriyorsunuz.Yani neden 2. günden sonra bu insanları takmıyorum ve onlarla birlikte olmuyorum? Tavsiyelerinizi bekliyorum :=)

Karar Dönemi

neden senin gibi insanları benim gibiler bulmuyoki istesende istemesende arkadaşın olurdum seni mecbur bırakırdım yapışırdım yani yüzsüz insanlar lazım biraz cana yakın davransan azcık bence düzelir herşey

Karar Dönemi

Alıntı b3mb4m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden senin gibi insanları benim gibiler bulmuyoki istesende istemesende arkadaşın olurdum seni mecbur bırakırdım yapışırdım yani yüzsüz insanlar lazım biraz cana yakın davransan azcık bence düzelir herşey
    evet doğru ama insanına göre değişiyor o da.Yani birisi gelip bana direk böyle yılışık davranırsa hiç sevmiyorum.Bana düzgün davranıcak ilk önce.Yani ben nasıl davranıyorsam öyle davranılmak isterim.Daha sonra iyi bir arkadaşım olucağıını anlarsam ben de hemen kendimi açıyorum.Mesela bir arkadaşım vardı burhan diye.İlk başta normal davrandım sonra baktım bayağı kafa dengi.Sonra çok eğlenceli şeyler yaptık.Bayağı eğlendik yani.Ama sonra o da değişti.Onla da görüşmemeye başladım.Yanına gitmek istemedim. En sonunda da ipi kopardım zaten