9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Cinsellikle İlgili Bir Sorunum Var

Karar Dönemi

Standart Cinsellikle İlgili Bir Sorunum Var

Merhaba arkadaşlar,

Geçenlerde ilk deneyimimi yaşamak için bi kadın çağırdım(artık son çare olarak) fakat ilişki sırasında erekte olamadım ve şu anda aşırı bir korkum var tekrar olmazsa rezil olursam falan filan diye. Sırf bu yüzden elime fırsat geçse bile bir bahane bulup hiç girişmiyorum o işe. Bu sorun karşılaşılan bir şey mi yoksa bende mi bir sıkıntı var? İlk gece fiyaskosu diye bir şey varmış. Bu sorundan nasıl kurtulabilirim. Heyecandan falan mı erekte olamadım. Çünkü baya heyecan oluyor bende Çözümü nedir bu problemin eğer psikolojikse çünkü masturbasyonda falan bir sıkıntım yok.

Karar Dönemi
    Yer
    Turkey

Psikolojik olduğu bariz belli dostum.

O anda ya rezil olursam ya tatmin edemezsem partnerimi gibi düşüncelere kapılma.

Başka şeyler düşün. Pek doğru bir tavsiye olmayabilir ama biraz alkol de alabilirsin rahatlamak için.

Çıraklık Dönemi

yöntemindeki bayan kişi seni beni onu 10 a katlayıp geçecek tecrübede ise baştan başlamamlıydın yad aenbaşıdna durumunu söylemeli idin.bi hikaye biliyorumelemanı alıp götürüyorlar,kaıdnda bu ne lan bamya gibi deyip admaın tüm hayatını bitiriyordu.böyle zor yollar abaşvurmayın.sevdiğiniz kişi ile ilişki yaşayın.bakın ozman kolay oalckatır.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sen de hiçbir sorun yok ,eger olsaydı zaten masturbasyon dahi yapamazdın .Hemen hemen tum erkeklerin başına gelen şey senin başına da gelmiş .Tamamen psikolojik .

İlk gece fiyaskosu ,ilk defa ilişkiye girenlerde ve zifaf gecesin de çok sık rastlanıyor .Olayı tamamen erekte olmaya ve karşındakini tatmin edebilirmiyim noktasına odaklayınca bu gerilime ve sonuçta da erekte olmamaya neden oluyor .

Eger cinsel bir beraberlik yaşayacaksan bunu olayların akışına bıraktmanı ve sonuç diyelimki başarısız oldu bunun geçici bir şey oldugunu duşunup kafaya takmamanı oneririm .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

ttolga1111
    Guest

kadın çağırdım nedemek ya evli değilsin ve o tür kadınlardanmı çağırdın yani

Banned

bende de genelevde aynı durum olmuştu. yani heyecandan.
    sonradan geneleve alokollü gidince problem olmadı.
    sevgili ile problem olmaz. zaten iş sevişme safhasına gelinceye kadar sevgililer birbirine iyice alışmış olur. anksiyete olmaz.
    para karşılığı bu işi yapan kadınlar hemen iki dakikada işi bitirmek isterler, o zaman da bu durum ortaya çıkar.

ttolga1111
    Guest

olum normal durummuş gibi nası konuşuyorsun ya nasıl böle işler yaparsınız.bide heyecandan olmuştur diye sohbet ediyolarya

http://www.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=1314

bir kadını et parçası olarak görme potansiyelinden olmamış olabilir...

Karar Dönemi

arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim. öncelikle evli değilim ve evet o tür kadınlardan çağırdım. dini bir link koymuş birisi tıklamadım bile. benle allah arasında olan bir şey seni ilgilendirmez günahı varsa bana. asla bir kadını et parçası olarak görmüyorum. durumumu anlatamam kadın yabancı yurtdışındayım şu an.

problemim psikolojikse zamanla geçer diye düşünüyorum. zamanla heyecanda kalmaz akışına bıraktım olayları.

tekrardan teşekkür ederim cevaplarınız için.