Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: şizofreni miyim korkuyorum...

Monument
    Guest

elif içinde ki küçük kız o .
    kuzum
    Konu Monument tarafından (09-04-2013 Saat 01:48 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Şimdi o dalga geçenleri ciddiye alma bu 1.ci tavsiyem buraya gelip insanları hor gormeyin ciddi sorunları var belkide hayal dünyasına gelince elif arkadaşım şimdi soyle birşey soz konusu bu hayalleri yalnızkenmi kuruyorsun yoksa arkadaşlarınla iletişim problemlerimi çekiyorsun, benim tavsiyem çok fazla kavana takmadan 1-2 yıl kendini yavaş yavaş toparlamaya çalısmak sosyal aktiviteler olabilir sırlarını arkadaşlarınla paylaşmak olabilir gerçekten bir faydası dokunmuyorsa profesyonel yardım almanı oneriririm

Monument
    Guest

Alıntı b3mb4m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi o dalga geçenleri ciddiye alma bu 1.ci tavsiyem buraya gelip insanları hor gormeyin ciddi sorunları var belkide hayal dünyasına gelince elif arkadaşım şimdi soyle birşey soz konusu bu hayalleri yalnızkenmi kuruyorsun yoksa arkadaşlarınla iletişim problemlerimi çekiyorsun, benim tavsiyem çok fazla kavana takmadan 1-2 yıl kendini yavaş yavaş toparlamaya çalısmak sosyal aktiviteler olabilir sırlarını arkadaşlarınla paylaşmak olabilir gerçekten bir faydası dokunmuyorsa profesyonel yardım almanı oneriririm
    kim kimle dalga geçmiş ?
    anlamadım ama neyse..

Karar Dönemi
    Yer
    İstanbul

Sevgili Elif şizofreni daha çok erken yetişkinlik çağında ortaya çıkar fakat bu konuda hiç uzman yardımı aldın mı?
    All is well.

Karar Dönemi

Ben olnegis 10 mg kullanıyorum (antipsikotik , şizofreni) endiksiyonlarını okuduğumda (Sizede tavsiye ederim) 13 - 17 yaş arası ergenler içinde yazıyordu.Herşeyin bir çaresi vardır canını sıkma bir uzman dr. yardımı al..
    Konu kuki44 tarafından (21-02-2014 Saat 05:29 AM ) değiştirilmiştir.

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kore dizisi seviyorsan, izlemedinse efsane prens 10 numaradır. Etrafındakilerden çok zayıf birinin zihinsel ve bedensel olgunlaşmasını, başarılarını izliyorsun. İzlemedinse önce bunu izle, köle avcıları da güzeldir.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Şizofren değilsin, her çocuğun hayali bir arkadaşı olabilir. Sen gerçek arkadaşlar edin, bu fikirlerden kurtul.

Karar Dönemi

en yakın doktora gitmelisin biz burda ne desek boş.kendinize bir site açın boş zamanınızda blogla uğraşın

Karar Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı osmangazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kore dizisi seviyorsan, izlemedinse efsane prens 10 numaradır. Etrafındakilerden çok zayıf birinin zihinsel ve bedensel olgunlaşmasını, başarılarını izliyorsun. İzlemedinse önce bunu izle, köle avcıları da güzeldir.
    Efsane Prens <3 + Kore'nin Kendisi ve Hakkında Herşeyi (Müzik, film vs.) <3 + Doctor Who. Beğenilerinize bayıldım. 2008'de TRT1'i takip etmiş misiniz düşünmeye başladım.

Karar Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı ucanadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya fak off yalan soyleme
    Kullanıcılar buraya moral bulmaya, destek almaya geliyorlar fakat sizin bu yazınızın (s*ktir git) pek faydası olmayacağını düşünüyorum ve ayrıca gördüğüm kadarıyla tüm yazılarınızda bir alaylı dil var, anladığım kadarıyla karşı tarafla dalgalı bir konuşma yaparak moral getirmeye çalışıyorsunuz fakat bunun hiçbir faydası olmadığını görebilirsiniz. Lütfen üslubunuza dikkat edin.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12