168 boy 66 kiloyum. kilo değişimim şu şekilde oldu: 6. sınıfta 60-65 kiloydum. 7. sınıfta 75 kilo oldum ve bu 10. sınıfa kadar devam etti. 10. sınıfta 70 kiloya kadar zayıfladım. geçen yıl da 62ye düştüm. şimdi tekrar 66ya çıktım. fakat 75 kilodan 70e veya 70ten 62ye düşerken bir azmim vardı. çevredekilerin sözlerini önemsiyordum. şimdiyse 66 kiloyu fazla buluyorum ama içimden zayıflama isteği geçmiyor. en büyük korkum eskisi gibi 75 olmak, hatta benim hayalimde 50-55 var. neden çünkü şimdi siz kalkıp bana senin ideal kilon 60tır derseniz ben formumu korumakta sıkıntı yaşadığım için 65e çıkmam çok kolay derim hatta son bir yılda aldığım beş kilonun sebebi bu. fakat 50lerde olursam en fazla 60a kadar şişmanlarım ve sonra zayıflamak, 65 kilo olup da zayıflamaktan çok daha kolay olur... fakat dediğim gibi yerken kendimi özgür hissediyorum fakat bu yanlış biliyorum. hatta bence şeker hastası olma yolundayım. bizim ailede var. ben de çok tuvalete çıkar oldum ve aşırı iştahlıyım... evet bu iştah ve yeme isteği başıma bela oluyor...