Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ygs 2013

Nickname
    Guest

Standart Ygs 2013

sendromu hala devam ediyor bizim evde... 77 net çıkardım bir dilci olarak... sosyalden 11 yanlış yaptım... puanım 350lerde olacak tahmini... lys yi fullerim diye düşünüyorum ama tabi çalışıcam... ama bi zahmet bi hafta dinleneyim dimi... ygs sonrası dersaneye hiç uğramadım, kaynak verilicek, ben dersanenin olduğu semtte (burda fazla kitapçı yok) alışveriş de yapacağım, ama onlar şimdiden inek, hatta köpek, hayvan gibi çalışmamı istiyolar... "zaten ingilizce seçtin, iş bulamayacaksın..." ba ba ba...

protagonist
    Guest

güzel bir netin var tebrik ederim sen planını kafanda yaptıysan zamanını ayarladıysan dışarıdan söylenenleri önemsememelisin. Anladığım kadarıyla sen başlama zamanını zaten planlamışsın. Ayrıca yapmak istediğin bölüm ingilizceyse iyi ki de o bölümü seçmişsin. biraz dinlenip dinç ve kararlı şekilde başlamak bence daha iyi. şimdiden başarılar ve kolay gelsin.

Nickname
    Guest

cevap için teşekkürler sonuçlar bugün açıklandı 340 puan sıralamam da 114000lerde çok mutsuzum aileme nasıl açıklayacağımı bilmiyorum herkesin bu ayarda imiş ama benim ingilizceden 80de 80 yapmam şart oldu bugün kpds denemesi olduk çok zorlandım lütfen biri bana gerçek sınavın bu zorlukta çıkmayacağını söylesin

protagonist
    Guest

Sakın moralini bozma nickname önünde bi sınav daha var ki asıl büyük orana sahip olan sınav o. ayrıca okul puanlarınız eklenince sıralaman yukarı çıkacaktır. Sanırım bu sıralaman okul puanının eklenmemiş hali yanılıyor muyum ?

Karar Dönemi

Ygs ile Lys aynı oranda olmayabiliyor. Yani ygs başarısız lys başarılı olabiliyor veya tam tersi de söz konusu. Ama bir şey var ki çalışmak şart. Bence durumun çok da kritik değil. 1. olarak konu eksiğin varsa bunları acilen tamamla fazla nisan da çok deneme yapıp moralini bozma konu testleri ile soru çözmeni hızlandır. 2.si mayıs tan itibaren deneme lere ağırlık ver. Yanlışlarını kesinlikle kontrol edip bu konuları tekrar et. 3. sü çıkmış soruları çöz ve sorulan soru tiplerinin %80 -90 aynı tarz oldugunu gör ve rahatla. 4. sü ise sakin ol ve dua et..
    Başarılar diliyorum umarım başaracaksın

Karar Dönemi

ben ygs de 120 bınlerdeydım ama oyle bı asıldım kı sınava sayısaldan 45 bınlere cektım sen ıstersen neden olmasın sen elınden gelenın en ıyısını yap bı plan dahılınde calıskı panıkleme hersey sınav degıl rahat ol ama hayaller belırle bu azmını artırır

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sosyalcilerin ve dilcilerin şöyle bir avantajı var. YGS sıralamaları 500.000 de olsa; LYS de ilk 10.000 e çekebiliyorlar. Çünkü, onların önündekilerin ezici çoğunluğu sayıcalcı. Bu yüzden Sosyalcilerin ve dilcilerin rahat olmaları gerekir . İyi bir çalışma ile LYS de yükseltirler.
    Konu Dvrmchrkt tarafından (27-05-2015 Saat 10:45 AM ) değiştirilmiştir.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

dreamer8
    Guest

İnek, köpek, öküz, hayvan ya da it gibi çalışırsan belki 90 net yaparsın ama insanlıktan da çıkarsın. Luzum yok bence.

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnek, köpek, öküz, hayvan ya da it gibi çalışırsan belki 90 net yaparsın ama insanlıktan da çıkarsın. Luzum yok bence.
    Aslında son yıla bırakmasalar, sıkıntı olmaz.2-3 yıl önceden çalışmaya başlasalar hem sosyal hayatları olur hem de derslerinde başarılı olurlar.

Bizim millet hep en sona bırakır. Bu ileriki yıllarda da devam eder.Daha zamanı var diyerek, elektrik parası, su parası bile genelde son gün ödenir.Uzun kuyruklara girerler o çileyi çekerler.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

konuyu açanın nicki benimkiyle aynıymış
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Sayfa 1/2 12 SonSon