4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Sadece paylaşmak istedim

Karar Dönemi indira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Sadece paylaşmak istedim

37 yaşındayım. biri 20 diğeri 16 yaşında iki oğlum var.küçük yaşta evlendirildim.artık büyüdüm 20yıldır her yönden farlı bir eşle geçti yaşamım artık tahammül edemiyorum.çok farklıyız aynı şeyleri sevmiyoruz aynı yatakta dahi uyumuyoruz horlama hastalığı var ve umursamıyor bile bunu.hiçbirşey paylaşmıyoruz ve artık şiddetli tartşmalar ve tahamülsüzlükler başladı.yıllarca yaşamımızla ilgili onun verdiği yanlış kararların sıkıntısını çektim halada çekiyorum.asla beni dinlemiyor kendi bildiğini yapıyor ben çok yoruldum bu evlilikten.çalışıyorum ama ayrıldığım zaman kendimi geçindirecek kadar para kazanmıyorum.ayrılsam çocuklarımı düşünüyorum onların hayatını altüst etmekten korkuyorum ve onlara göre ortada ayrılmamı gerektirecek bir durum yok zaten o yüzden çocuklarımın gözünde ben hatalı olacam.annem babam hayatta değil kardeşlerim çok uzak ve bu konuda manevi destek verecek kişiler değil. YALNIZIM ben.evlilik kötüye gittiği için eşim dayak değil ama farklı eziyetlere başladı.evdeki dağınıklığı vs vs küçük ama onur kırıcı davranışlar temizlemeye mecbur olduğumu ve bunlar büyük büyük tartışmalara neden olan şeyler .bir ömür böyle nasıl geçecek bilmiyorum sevmediğim bir adamla...

Karar Dönemi 2941994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Senin için çok üzüldüm canım benim.

Anladığım kadarıyla çevrende seninle empati yapabilecek insanlar yok. İstersen bu konuyu bir psikologa anlatabilirsin. Sadece paylaşmak bile içini rahatlatır. Ve ben eminim ki sana çok yardımcı olacak, iyi gelecektir bir profesyonelden destek almak.

Karar Dönemi indira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı 2941994 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin için çok üzüldüm canım benim.

Anladığım kadarıyla çevrende seninle empati yapabilecek insanlar yok. İstersen bu konuyu bir psikologa anlatabilirsin. Sadece paylaşmak bile içini rahatlatır. Ve ben eminim ki sana çok yardımcı olacak, iyi gelecektir bir profesyonelden destek almak.
    tavsiyeniz için teşekkür ederim o destek hiçbirşeyi değiştirmez.bana edeceği tavsiyeleri zaten yıllardır deniyorum iyi yanlarını görmeyi vs vs vs ve söyleyemediğim o kadar çok şey varki ...

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

peki bu durumu düzeltmek için konuşmaya denediniz mi çocuklarınıza bu konuyu anlatıp, ortak bir şekilde çözümler bulmaya çalışanız.örneğin horlama durumuna.
    olmadı sözü geçen bir yakın akrabanız yok mu o konuşsa. hep böylemiydi yoksa yeniden mi oluştu bu durum.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?