6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: yavaş yavaş ölüyorum

Standart yavaş yavaş ölüyorum

yavaş yavaş ölüyorum ve kimse farkında değil.sorun bendemi, diğerlerindemi onu bile çözemedim ama sanırım sorun bende.demek ki bana layık görülen şey buymuş, daha iyisine layık değilim. acaba herkesin hayatı böylemi? acaba gülen herkes bir maskemi takıyor?...belkide böyledir, belki ben fazla iyimser oldum ama perde kalktıkça aslında herşeyin kapkara olduğunu gördüm.

Karar Dönemi

Senden farklı değilim kardeş hayat çok boş geliyor...

ah ahh keşke boş geçseydi.... çok acı verici geçiyor. her nefes acı çektiriyor.

arkadaşlar dayanamıyorum artık bünyemde hastalanmaya başlıyor.çok şiddetli baş ağrıları çekmeye başladım birde titreme. ağrılı bir titreme.
    dayanamıyorum
    Konu manyakodepresif tarafından (14-03-2013 Saat 04:20 PM ) değiştirilmiştir.

vücudumun sağ tarafına ağrılar giriyor. sağ kolumla sağ bacağım takatsiz kalıyor şu an öyleyim
    yine ağrı başladı

Karar Dönemi

Depresif durum insanı saldırganlaştırır yani vahşileştirir .. belkide herkesin olmasını istedikleri mutlu halin altında başka birsürü sebep yatıyordur.. insan hayvan gibi doğasında saldırgan ve vahşidir .. mutluluğu aramayı bırakın .. dünyada tek olunması gereken şey mutlulukmuş gibi .. hazları unutmamak gerek ..