8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: İçe dönük müyüm çekingen miyim ?

Karar Dönemi

Post İçe dönük müyüm çekingen miyim ?

.Ben yalnızlıgı seven biriyim,ancak iletişim kurmakta zorlanıyorum.Onaylanmama,kınanma,eleştirilme durumlarında kolay inciniyorum.İnsanlara güven problemim var. Sizce çaresi nedir,sorunum nedir ? Teşekkürler

Terapiye gidiyorum ancak kendim de ne oldugumu bilmek istiyorum

Karar Dönemi

aynı sorunlar bende de var terapinin faydası oluyo mu ayrıca buna çevre genetik yaşadıkların etki ediyo

Banned
    Yer
    The other side

Doğru...terapi saçmalığına umut bağlamamanı öneririm..
    Evet ben de aynı durumdayım ve kesinlikle nedeni yaşadığın çevre ve yeterince kıymetinin bilinmemesi..

Ya bu diyardan gideceksin...ya da bu deveyi güdeceksin..

Karar Dönemi beste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Dreamer41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .Ben yalnızlıgı seven biriyim,ancak iletişim kurmakta zorlanıyorum.Onaylanmama,kınanma,eleştirilme durumlarında kolay inciniyorum.İnsanlara güven problemim var. Sizce çaresi nedir,sorunum nedir ? Teşekkürler

Terapiye gidiyorum ancak kendim de ne oldugumu bilmek istiyorum
    Yanlızlığı sevmen bir tercih meselesi , Onaylanmama,kınanma,eleştirilme durumlarında kolay incinmen zayıf bir kişiliğinin göstergesidir ...
    Terapiye devam etmeni kesinlikle öneririm zamanla aradığın cevapları mutlaka bulacaksın ...
    Terapiyi saçmalık olarak görenleri önyargılı davrandığını düşünüyorum ... ve 7 yıldır terapi alan birisi olarak hala terapiye umut bağlamadım ...
    Bir zamanlar sevdiği birinin mutlu olmasını hazmedeyeyecek kadar da aciz olmamalı insan...
    BESTE...

Banned
    Yer
    The other side

3.şahıslara hitap eder gibi konuşmaya nie gerek duydun anlamadım Beste..

Bu terapilerin bi çoğu "özel sektör" kesiminde ceryan edio ve dolayısıyla o sözde doktorların yaptığı da;iki ilaç sallayıp seni uyutarak cebe paraları indirmek..
    Bunun önyargı ile bi alakası yok,kusura bakma lütfen..

7 yıldır gidip te hala umut bağlamamak olayı da çelişkili olmuş..fikri eleştirio musun,yoksa o fikre katılıo musun anlamadım acıkcası..ama gerçekler,genel olarak insanların sıkıntıları üzerinden ticaret yapılmasıdır;kısaca konu ile ilgili son sözüm bu diyebilirim..(her zaman olduğu gibi istisna kısmını ayrı tutalım tabi)

Karar Dönemi beste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Dante Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.şahıslara hitap eder gibi konuşmaya nie gerek duydun anlamadım Beste..

Bu terapilerin bi çoğu "özel sektör" kesiminde ceryan edio ve dolayısıyla o sözde doktorların yaptığı da;iki ilaç sallayıp seni uyutarak cebe paraları indirmek..
    Bunun önyargı ile bi alakası yok,kusura bakma lütfen..

7 yıldır gidip te hala umut bağlamamak olayı da çelişkili olmuş..fikri eleştirio musun,yoksa o fikre katılıo musun anlamadım acıkcası..ama gerçekler insanların sıkıntıları üzerinden ticaret yapılmasıdır;kısaca konu ile ilgili son sözüm bu diyebilirim..
    7 yıldır umut bağladığımdan gitmiyorum dante bana iyi geldiği için gidiyorum , hala önyargılısın bunu hiç terapi almadığına bir tecrübenin olmadığına yoruyorum ...
    Bir zamanlar sevdiği birinin mutlu olmasını hazmedeyeyecek kadar da aciz olmamalı insan...
    BESTE...

Banned
    Yer
    The other side

Ben almadım,evet..ama alan arkadaşlarım var..çevrede olan biteni takip ederek te tecrübe kazanılabilir..illa herşeyi yaşamak zorunda deil insan,öyle deil mi..

Sana iyi geliosa,elbette bişi diyemem..senin hayatın,senin tercihin..yani zaten sana yönelik bi konuşma yapmak yoktu aklımda..sadece çelişkili geldi,ben de "ne iş" dedim içimden,hepsi bu..

ttolga1111
    Guest

İçe dönük müyüm çekingen miyim ?
    içe dönüksün.
    nerden anladım.?
    Ben yalnızlıgı seven biriyim
    insanların birini eleştirmesi için kendinin dört dörtlük olması gerek.buda biraz zor dönsün kendilerini eleştirsinler