Sayfa 3/3 İlkİlk 123
22 sonuçtan 21 ile 22 arası

Konu: cocuklarda karsı cıns davranısları!!

Karar Dönemi gloxinia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şaşırdım gerçekten o yaşta birini o hale getirmek..
    doktorluk bir durumu yok demeyin belki psikolojik birşey vardır veya biraz önüne geçilebilir belki ama olmuyorsada tabii ki bu kadar üstüne gitmeyin sadece erkekliğe özendirmeye çalışın olmuyorsa olmuyor anne babanız birşey demese de seneler sonra zaten yeterince çekecektir

Karar Dönemi

bunu söylemekten utanıyorum demeniz garibime gitti açıkçası, utanılacak bir şey yok. kardeşiniz daha çok küçük, o yaştaki çocuklar en çok kimle vakit geçiriyorlarsa o kişinin hareketlerini taklit ediyorlar genelde. kardeşiniz de sizden, annenizden veya arkadaşlarından etkilenmiş olabilir. ben en çok abimle vakit geçirirdim ve o yaşta biraz erkeksiydim. bir arkadaşım ise annesiyle günlere giderdi ve kadınsı hareketleri vardı. ama bu bir ihtimal tabii ki kesin sebebi budur diyemem size. kardeşinizi bir doktora hatta maddi durumunuz el veriyorsa birkaç farklı doktora göstermenizi öneririm. bu geçici bir durum da olabilir ki genellikle ergenlik döneminde normale dönüyor bu tip çocuklar. ama kalıcı bir durum da olabilir. ve maalesef bu şekilde olursa kardeşiniz ileride zorluk çekecektir. türkiye'de eşcinsel olanlara bakış açısını biliyorsunuzdur, hatta utanıyorum dediğinize göre sizin bakış açınız da pek hoş değil sanırım. ve kesinlikle bu konu yüzünden çocuğa bağırıp onu azarlamayın, dediğim gibi doktora götürün ve zamana bırakın. erkeksi oyunlara özendirmeye çalışabilirsiniz, mümkünse babanızla vakit geçirebilir vs. ama istemiyorsa zorlamayın. tüm bunlara rağmen erişkin bir insan olduktan sonra dahi bu durum değişmezse ona destek olmaktan ve saygı duymaktan başka yapabileceğiniz birşey yok maalesef.
    Konu solitude tarafından (03-03-2013 Saat 12:51 PM ) değiştirilmiştir.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123