Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: cocuklarda karsı cıns davranısları!!

ttolga1111
    Guest

ozaman en iyisi karılı kızlı program doktora gerek yok sanada fikir beğendiremiyoruz hem su renksizdir

Karar Dönemi

10 yasındaki çocuğa karılı kızlı film bilemedim bu sefer iyice soğursa ne iğrençler diye nerden bileceksin... doktor teşhis koyar iştee hormanlarına bakarlar vucut gelişimini takip ederler ne gerekiyorsa yapar

ttolga1111
    Guest

ozaman en iyisi çocuğun kaldığı evdeki kadınları postala doktora gerek yok

Karar Dönemi Symphonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul

Allah'ım ne geri kafalılık! Karılı kızlı kanal tabiri de nedir? Burası psikoloji forumu! Öncelikle bu tarz saçma sapan şeylere kulak vermeyin.
    Sanırsam cinsel bir kimlik bunalımı yaşıyor. Bunun temel nedeni aile ilgisizliği eğer ablayla veya anneyle daha fazla vakit geçiriyorsa rol model olarak onları örnek alabilir. Burada ailenin sorumsuzluğu devreye giriyor öncelikle anne ve babanla durumu paylaş zira bu basit bir durum değil ilerde daha da kötü olabilir. Onun dışında erkek arkadaş çevresine ihtiyacı var yani erkeklerle olursa belki karakterini o şekilde yönlendirebilir. Onun dışında konuyu onun yanında fazla irdelemeyin. Üstüne gitmeyin , babasıyla vakit geçirsin. Onun dışında bir psikologdan yardım almanızı önermiyor kesinlikle gitmeniz gerektiğini söylüyorum.
    Her ne kadar eşcinselliği normal olarak görmeye çalışsam da bu yaşlarda çocukların cinsel kimlik bunalımı ve yalancı eşcinsellik sorunlarıyla karşılaştığı da bir gerçek. Bu arada psikologda aynı düşüncede olursa tepkiniz ne olur aile ortamınız nasıl?
    No matter gay, straight, or bi,
    Lesbian, transgendered life,
    I'm on the right track baby,
    I was born to survive.

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

konu sahibi arkadaş sizin cinsiyet nedir bay,bayan tam olarak ne zaman bu durum baş gösterdi. ve uyuduğunuz odalar ayrı mi aynı yataklarda uyutuldu mu ? annen mesela öptüğün de tepkisi nasıldır. tamamen baştan sona gözlemleleyip etkileyici unsuru bulup bunun farklı şekilde bilinçaltına gonderme yapılması lazım. ve eğer siz bayan iseniz bir kat daha işiniz zor olacak sanırım.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

belkide eşcinseldir rahat bırak çocuğu istediği gibi yaşasın .. istediği gibi yaşayamazsa ilerde daha büyük sorunlarla karşılaşacak emin ol.

bi arkadaşımın kardeşiyle aynı belirtiler.. çocuğun beynini yediler .. 10 yaşında kendini astı.. müdahale etmeyin

Karar Dönemi

arkadaslar oncelıkle tesekkur edıyorum benı yanıtsız bırakmadıgınız ıcın. evet ben de bayanım yanı ablasıyım evet ablası olmam ısı daha cok zora sokuyor ama kardesimin normal olması için herseyı yaparım. annem ve babam kızgın kısıler degıl anlayıslılar ama onlarda bazen taşıyorlar bagırabılıyorlar kardesıme.anneme bu forumu okuttugumda aman abartmıssın, ben gotururum sonra doktora gıbı seyler soyledı bıraz ertelıyor herseyı ama ben gerekırse gotururum sorun degıl. dun aksam anlattıgımda hemen haftasonu planları yapıldı. bugun mesela tum gun babamla vakıt gecırecek. bıraz pasif bir cocuk cekıngen utangac ve elımden geldiğince yardımcı olacagım. baska fikri olan varsa doktor dısında elımızdekı ve evımızdekı ımkanlarla ben herseyı yapmaya hazırım doktor ısını aıleme tekrar acacagım.

Karar Dönemi

benim cinsiyetim bayan. bu durum ıste dedıgım gıbı 3 yaslarında falan sanırım ortaya cıktı aynı odada hıc uyumadık bunca yıl.annem öptügünnde mesela annemın saclarıyla oynar o da oper bu sekılde yanı ama daha dıkkatlı gozlemleyebilirim bundan sonra. bu bilincaltına gonderme nasıl yapılır ve benım durumumda bir kişi için nasıl halledilebilir ne yapmamı önerirsin beni biraz bilgilendirirmisin bu konuda

Karar Dönemi gloxinia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 yaşında çocuk kendini asmak?!..

Karar Dönemi

evet yalan değil özel mesajda haberini atabilirim.. Çocuk eşcinsel olabilir .. kardeşin çok normal .. uğraşmayın çocukla , bırakın kendisi yön versin hayatına .. Doktorluk bir durumuda yok açıkcası ..

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon