Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: cocuklarda karsı cıns davranısları!!

Karar Dönemi

Standart cocuklarda karsı cıns davranısları!!

merhabalar cok buyuk sıkıntıdayım lutfen lutfen yardımcı olun cok onemlı benım ıcın 18 yasındayım 10 yasında bı erkek kardesım var bunu soylemekten utanıyorum ama yaklasık 3 yasından berı boyle kız gıbı hareketlerde bulunuyor oncedende sureklı sacını uzatmak ısterdı banyodan cıkınca havluyu vucuduna dolayıp elbıse yapardı kendıne guyaa.. pembe rengını severdı kucukken annem halam babanem ve ben yanlıs ornek olduk sanırım kucukken.babamla cok vakıt gecırmıyor gecen sene makyaj yaptıgına sahıt oldum anladıgımızda once agladı ınkar etmek ıstedı sonra evet yaptım dıye bagırmaya basladı kenndılıgınden unutur dıye ustune cok dusmedık ama bu bıkac gundur dıkkatımı cektı ınternette heryerı arastırdım ınanılmaz onemlı bı konu oldugunu aanladım annem babam sabah cıkıp aksam gelıyorlar top oynamayı sevmıyor buyuyunce evlenmıycem dıyor bır de cekıngen utangac yalvarıyorum yardım edın annem ve babamdan daha cok bırlıkteyım ben onunla sevgıyle anlatmaya calısıyorum ama bazen oyle tasıyorum kı bagırıp cagırıyorum normal olabılmesı ıcın herseyı yaparım bana soylermısınız ıs ısten gectı mı? bundan sonra ne yapam lazım zararın neresınden donersem kar lutfen yardım edın caresızım..

Karar Dönemi beste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir psikiyatriste götürün bence ...
    Bir zamanlar sevdiği birinin mutlu olmasını hazmedeyeyecek kadar da aciz olmamalı insan...
    BESTE...

ttolga1111
    Guest

kavgalı filmler falan izlet kungfu falan topa ilgisi olmayabilir başka erkeksi sporlara yönelt.
    sonra sarımsak yedir şuanda dengelenme durumunda olduğu için östrojen biraz ağır basmış olabilir.
    sonra karılı kızlı kanallar ac arada

Karar Dönemi beste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ttolga1111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kavgalı filmler falan izlet kungfu falan topa ilgisi olmayabilir başka erkeksi sporlara yönelt.
    sonra sarımsak yedir şuanda dengelenme durumunda olduğu için östrojen biraz ağır basmış olabilir.
    sonra karılı kızlı kanallar ac arada
    o yaştaki çocuk ne anlar karılı kızlı kanallardan yahu )
    Bir zamanlar sevdiği birinin mutlu olmasını hazmedeyeyecek kadar da aciz olmamalı insan...
    BESTE...

ttolga1111
    Guest

ozaman karılı kızlı kanalları boşver dövüş filmine devam
    rocky serisini izlet
    custumen encusçuu butsubayyyyyyyyyy
    adriannnnnnn

Karar Dönemi

doktora götürün..ona bagırıp cagırmak yerine uygun bir rol model olmayı dene..zaman geçir...kızmak sözüm değil hislerini senle paylaşabilsin ki yardım edebilesin
    genelde cinsiyetinin farkına varması rollerin öğrenimi o yasa kadar coktan tamalanmıs olmalı..sorunun ne olduğunu en iyi doktor bilebilir..

ttolga1111
    Guest

doktora gerek yok sen dediklerim yap

Karar Dönemi

cinsiyete eğilimi varsa peki hormonal bir durum varsaa

ttolga1111
    Guest

işte bende sarımsak yedir yazdım işte

Karar Dönemi

sarımsakla yeterli olmazsa gerekli hormon takviyeleri yapılır.önce sorundan emin olsunlar nedir problem gelip gecici birsey mi..şiddeti sevmiyorsa bu sefer erkeklikten soguyabilir..ben bayan oldugum halde öyle filmleri çok severim pek etkili olmayabilir..bizim sınıfta bir çocuk vardı iğneden korkardı şiddeti sevmezdi ama sevgilisi felan vardı 5. sınıftayken

Sayfa 1/3 123 SonSon