Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
37 sonuçtan 31 ile 37 arası

Konu: Yaşadıklarım düşüncelerimi yönlendiriyor.

Karar Dönemi

ölumu arzularsan pes etmis olursun . senin nefes aliyor bile olman hayat icin en onemli gerekce . ve asla pes etme bn neyi fark ettim sen sozcukleri cok iyi kullaniyorsun bir roman yazsana oldugun yerde durarak hayati yakalayamazsin boyle pes edersen iste o zaman dusmus olursun bnce yasamak icin bi sebep bulabilirsin ama sen aramiyorsun ki pes etmisin tabiki olume yukledigin anlam onemli ve sen ona pes edisini yukluyorsun herkese bu kadar moral veren bi insana sen bu sonu yakistiriyor musun ??? biz yakistirmiyoruz hala umut var tum vucudu felc olmus sadece gozleriyle isaret edebilen bi insan bile dolu dolu bakiyorsa bizlerinde bi umudu olmali tabi o umudu nereden yakalacagimiz bize kalmis

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

aslında halen bile bencillik yapılıyor. benim için en iyi olanı kim karar verir. ben mi yoksa ölümü kötü gören kitle mi ? yenilgi yasamaktir benim lugatim da eğer yaşamaya devam etmiş olursam o zaman ben yenildim demek. nefes almak benim için bir ödül veya bir mukafat değil aksine bir ceza. ben hergün nefes aldığım için kavga ederim. belki de forumlarda olmamin nedenlerinden biri bu birileri için birşey yaparsam. ki yapabildigim tek şey. belki biraz yükümü hafifetmiş olurum. hem intihar kaçış değil terk ediştir. bir isyandir yaşama onun kurallarına. ve bu yüzden gerçekten doğru yolda olduğuma inanıyorum.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

yorum !! kendini bu kadar yipratipta caresizkiklerinde bogma istesen kendine umut edecek bisey bulacagini sende biliyorsun ama bulmk istemiyorsun iyice bi dusun bunlari bencillik hepimiz icin gecerli ' ben ' variz cogumuz icin belki bu nedenle yenilmeyi hakediyoruz

Yer
    istanbul

senin yerinde olsam aynı şeyleri yazardım. benim ne kadar dusundugumu bunların ne demek olduğunu bilmiyor gormuyorsun. bir parça umut için bir yığın acı. benim o gereksiz işime yaramayan umuda ihtiyacım yok. düşüncelerim de de kesinlikle haklıyım. yaşantıniz düşünemeyen bir insana oranla çok daha rahat. siz yaşama bağlanın size sözüm yok. ama benim hangisi iyiliğime olup olmadığnı bilmeden ezbere yaşa dememiz bilmiyorum. sadece ezbere konuşmak rahat çünkü doğrudur.

Karar Dönemi

dusucelerini degistiremem biliyorum ama belki biraz atarlanirsam kendine gelirsin sandim ne kiziyon yinede nefes almk icin sebebimiz var bu dunyaya bosa gonderilmedigimize gore buraya umudun yoksa bile biraz sabredip zamani gelince seni bekleyen guzellikleri neden burda isyan ederek ziyan edesin ki degil mi

Karar Dönemi

Birşeyler yazmak istiyorum ama yazmak istediklerimi yazmıyorum sanırım şu an ya da belki de.. Kendimi iyi hissetmediğim için kötü hissettiğime karar verdim. Kendim için hiçbirşey yapmamak bunun acizliği yoruyor beni..

Yer
    istanbul

asıl soru şu :kendine birşeyler yapmak istemediğin için mi yapmiyorsun yada yapamadigin için mi yapmıyorsun. ve tezini çürütebilirim sanırım. şuan kendine birşey yapmadığını dusunuyorsun ya öyle bir durum yok. şuan onaylanmak için rahatlamak için zihnindeki bulanikligi daha durgun hale getirmek için forumda yazisiyorsun.)
    Konu yorum tarafından (04-03-2013 Saat 01:39 AM ) değiştirilmiştir.

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234