Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Forum üyelerinin dikkatine .

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Forum üyelerinin dikkatine .

Son zamanlarda chat box 'ta sohbetler esnasında gereksiz tartışmalar yaşanmakta ,bazı arkadaşlarımız rencide edilmektelerdir .İster sohbet bölumunde olsun ,isterse forumda açılan başlıklar da olsun bu tarz hoş olmayan yorumların yapılmamasına özen göstermenizi rica ederim .

Yönetim olarak ama geçici ,ama kalıcı olarak kimseyi uzaklaştırma sevdasında degiliz ,ancak diger uyelerimizin de huzurunu bozucak davranışlara izin verilmeyecektir .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

prenses
    Guest

ben bu karara sevindim
    hep benim ima ettigim şeyin sonunda bir modaratör
    tarafindan onaylanmasına mutlu oldum.
    bu müdahaleye gerek duyuluyordu...
    Konu prenses tarafından (05-02-2013 Saat 05:38 PM ) değiştirilmiştir.

Süper Moderatör Selina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Berlin

Alıntı 9 ŞUBAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son zamanlarda chat box 'ta sohbetler esnasında gereksiz tartışmalar yaşanmakta ,bazı arkadaşlarımız rencide edilmektelerdir .İster sohbet bölumunde olsun ,isterse forumda açılan başlıklar da olsun bu tarz hoş olmayan yorumların yapılmamasına özen göstermenizi rica ederim .

Yönetim olarak ama geçici ,ama kalıcı olarak kimseyi uzaklaştırma sevdasında degiliz ,ancak diger uyelerimizin de huzurunu bozucak davranışlara izin verilmeyecektir .
    Cok tessekür ederim 9Subat bu konuyu actigin icin .

2 gün önce (isim vermiyorum) chate bir üyemizin üstüne cok fena konusuldu ,bende chati o an okumaktaydim .
    okuduklarima inanamadim .Birde nedense benim adimda geciyordu , okadar aktiv olmadigim halde .
    hersey NEFRET di onlar icin ve cok asagiladilar .Ben araya girdim ,ama beni kimse takmadi .
    Sonra chattböx u gecici olarak kapatiyorum dedim .
    Sonra Forumda asagilamalar basladi , konuyuda sildim .

Biraz Forum kuralarini okusalar , belki daha dikkatli olabilirler .Ayni büyük yazma ,lan ..vs gibi ve ayreten icki Alkohl gibi konusmalar burayi Meyhaneye cevirmek yasaktir .

Chattbox nekadar kapali kallicak üyelere bagli.
    Konu Selina tarafından (05-02-2013 Saat 10:47 PM ) değiştirilmiştir.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hiç bir uyenin ,başka bir arkadaşımızı aşagılamaya onu uzmeye hakkı yoktur ve olamazda .

Çogumuzun sorunları var içlerini dokmek ,rahatlamak ya da sorunlarına çare bulmak istegiyle aramıza katılıyorlar ,ama bir kaç kendini bilmezin yuzunden hem onlar ,hem bizler mutsuz oluyoruz .

Bizleri uzmeye kimsenin hakkı yok ,olamazda .Bundan sonra yorumlarınızda çok daha dikkatli olmanızı rica ederim .

Saygılarımla .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Banned
    Yer
    The other side

Müsadenizle bi şey sorucam;

O bi kaç kendini bilmez,eğer tahmin ettiğim kişiler ise,neden banlama yoluna gitmiosunuz?..sizi alıkoyan nedir?

Bunu soruorum,çünkü gördüğüm kadarı ile ilgili şahıslara sarı kart bile gösterilmemiş..(bir daha yaparsanız şöle şöle olur gibilerinden)

Bu yazılarınız,genel ve nazikçe sölenmiş bir "hepimiz kardeşiz" türküsü gibi gelior kulağa..tabi bu,ben ve benim gibi düşünenler için yeterli ve edepli bi uyarı olarak kabul edilir ama "anlamayana davul zurna az" demişler,siz de bilirsiniz..

Yarın bi gün chat i tekrar açarsanız,benzer vakaların yaşanacağından hiç şüphem yok diebilirim..ama tabi karar sizin..

Eğer uyarı yapılmışsa ve ben bilmeden konuşuo olmuşsam affola...

Yer
    Berlin

Alıntı Dante Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

O bi kaç kendini bilmez,eğer tahmin ettiğim kişiler ise,neden banlama yoluna gitmiosunuz?..sizi alıkoyan nedir?

Bunu soruorum,çünkü gördüğüm kadarı ile ilgili şahıslara sarı kart bile gösterilmemiş..(bir daha yaparsanız şöle şöle olur gibilerinden)

Bu yazılarınız,genel ve nazikçe sölenmiş bir "hepimiz kardeşiz" türküsü gibi gelior kulağa..tabi bu,ben ve benim gibi düşünenler için yeterli ve edepli bi uyarı olarak kabul edilir ama "anlamayana davul zurna az" demişler,siz de bilirsiniz..

Yarın bi gün chat i tekrar açarsanız,benzer vakaların yaşanacağından hiç şüphem yok diebilirim..ama tabi karar sizin..

Eğer uyarı yapılmışsa ve ben bilmeden konuşuo olmuşsam affola...
    Dante dogru söylüyorsun ama su var ,
    öyle üyeler ne olursa olsun kendilerini hakli buluyorlar ve yönetime bize yani saldirida da bulunuyorlar ,istedigimiz kadar sari kart verelim .. kirmizi karti verincede yapmadiklarini birakmiyorlar .Kovdugumuzdada bacadan geliyorlar , istenilmedikleri halde.
    Ben burda yakinda 5 senemi dolduracagim , ne Üyeler geldi neler cektik 9Subatla . Eski üyeler iyi bilir..

saygilar
    Konu Selina tarafından (05-02-2013 Saat 10:59 PM ) değiştirilmiştir.

Banned
    Yer
    The other side

Anladım..

Tam mesajımı düzenleyip,"başka nicklerle tekrar gelmelerinden yıldığınız için mi" die bi ek soru soracaktım ki; cevabını yazmışsınız zaten..

Kolay gelsin..

Yer
    Berlin

Anladım..

Tam mesajımı düzenleyip,"başka nicklerle tekrar gelmelerinden yıldığınız için mi" die bi ek soru soracaktım ki; cevabını yazmışsınız zaten..

Kolay gelsin..
    evet biliyordum bunu düsündügünüzü onun icin yazdim

kendini bilmezler ama cahiller gibi basimizi agritmaktan baska birsey yok

Karar Dönemi

...
    Bu konuda adminlerin günahını alıyorsunuz... Allah var ... "Neden yapılmıyor " dediğiniz şeyleri yapıyorlar... Ben canlı şahidim buna... Daha geçen hafta beni forumdan atmakla tehdit etmişlerdi; forumu sapkın zevklerine alet eden ve foyaları ortaya dökülünce bütün foruma hakaret edenlerden birinin foyasını ortaya çıkardığım için... Hem de o kişinin talimatı ile yapılmıştı bu...
    Tekrar ediyorum; günahını almış oluyorsunuz adminlerin... Foruma dadanan sapkınları rahatsız edenleri asla affetmiyorlar... İnanın buna...
    Sorumlusu benim... Özür dilerim ! Teşekkür ederim !

Banned
    Yer
    Heryer Hicbiryer

Alıntı shafak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Foruma dadanan sapkınları rahatsız edenleri asla affetmiyorlar... İnanın buna...
    Aynen...
    Forum amacini o kadar a$ti ki, bunca yillik emeklere yazik.

Sayfa 1/2 12 SonSon