Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Çirkin olmak suç mu?

Karar Dönemi SF - ? - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nickname tamamen aynı kafadayız ben erkeğim Lise döneminde bende senin gibiydim ama hiç takmıyorum. O güzel dediklerinin insanlıkları beş para etmez. Onları da gördüm güzel olan kendini kasar sadece güzel olanla arkadaş olur veya yakışıklı çocukla başka yakışıklı çocuk arkadaştır çirkin istemez yanında karizması bozulacak diye.

Bak sana çok samimi diyorum ileride kazanan insanlık yönünden sen olacaksın geriye dönüp baktığında ben bunu mu kafaya takmışım ne salakmışım diyeceksin eminim

Karar Dönemi

Alıntı Nickname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çirkin erkekler de çirkin kızlara bakmıyorlar ki. güzel kızlara ulaşamadıkları için daha sapık oluyorlar. yakışıklı erkekler de çirkin kızlara bakmadığı için çirkin kızlar kız kurusu olarak ölüyorlar.
    sen kendin olmaktan vazgecme onlarida takma emin ol o guzellik onlarin sinavi aslinda giyim tarzi ve makyajla erkeklerde hos olmayan his uyandirmalari onlara vebal oluyor bemce guzellik en buyuk sinavlardan biri her haline sukret Allah senin gibi iyi niyetlileri mutlaka karsina cikarir

Karar Dönemi

Bir bayan olarak düsünemem ama hayat tecrübelerim yalnız insanların cirkin olanlar değil, her şeyi dürüstce insanların yüzüne söyleyenler oldugunu. sana tavsiyem karsındaki bayan olsun erkek olsun onların hosuna gidecek şekilde konusman bakalım o zaman ne olacak.
    Not: gercekten zeki bir bayansan bunu erkeklere karsı sakla hatta erkeklere karsı salak rolü yap erkekler zeki kadınlardan uzak duru

Karar Dönemi gloxinia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkeklerden uzak durun zaten niye kadınlar erkeklerin peşinde koşuyor ki?şimdi eşitlik meşitlik demeyin kadın erkek ayrımı yapmıyorum ama cinsiyetlerin farklılıkları ve rolleri açısından düşünürsek kadınların kendilerini ağırdan satmaları, erkeklerden belli bi ölçüde uzak olmaları lazım bence.hiç erkeklerin ilgisini çekemeyen kadınlarda üzülmesin öyle güvenilir bi dünyada değiliz.
    seni hakeden erkek her nasıl görünüyosan o halinle de sana gelir merak etme

Karar Dönemi Symphonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul

Senin gibi bir çikrinde ben olarak suç değil ve klişe olmuş bir laf önemli olan iç güzellik evet kendini yalnız ve dşlanmış hissedebilrsn ama unutma sen iyisin ve yanındakiler bunu mutlaka biliyordur Ve yanında olmayanlar ise 10 yıl sonra benim dostum niye yok diye hayıflancak olanlardır
    No matter gay, straight, or bi,
    Lesbian, transgendered life,
    I'm on the right track baby,
    I was born to survive.

Banned
    Yer
    The other side

Alıntı zahif8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir bayan olarak düsünemem ama hayat tecrübelerim yalnız insanların cirkin olanlar değil, her şeyi dürüstce insanların yüzüne söyleyenler oldugunu. sana tavsiyem karsındaki bayan olsun erkek olsun onların hosuna gidecek şekilde konusman bakalım o zaman ne olacak.
    Not: gercekten zeki bir bayansan bunu erkeklere karsı sakla hatta erkeklere karsı salak rolü yap erkekler zeki kadınlardan uzak duru
    Yanılıosun...

Sadece boş erkekler,akıllı kadınlardan uzak durur..fakat ne yazık ki kurunun yanında yaş ta yandığı için,zekaya değer veren erkekler arada kaynıor..

İlk cümlene katılıorum bu arada..yalnızlık; en cok dürüstlük(ve biraz da farklılık) ile doğru orantılıdır..

yıllar önce açılmış başlık buna o kadar uyan bir yazı okudum ki

http://cirkiningunlugu.blogspot.com....k-trtllar.html

ancak bu kadar güzel anlatılırdı sanırım

Banned

Çirkin olmak suç değil takdiri ilahi. Her insanın güzel bir yeri vardır. Gözleri, gülüşü, saçları, boyu, kilosu, konuşması ne bileyim yani illa ki başkalarından farklı bir tarafı vardır.

Banned

Alıntı sessizsakin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çirkin olmak suç değil takdiri ilahi. Her insanın güzel bir yeri vardır. Gözleri, gülüşü, saçları, boyu, kilosu, konuşması ne bileyim yani illa ki başkalarından farklı bir tarafı vardır.
    illaki her insan farklıdır birbirinden ama bu farklar güzel midir peki
    (bir üye geldi aklıma konuyu görünce nerelerde acaba)

Banned

Alıntı kafanet. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    illaki her insan farklıdır birbirinden ama bu farklar güzel midir peki
    (bir üye geldi aklıma konuyu görünce nerelerde acaba)
    Güzel olanları da var tabi Evet benim aklıma da geldi ne tesadüf

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon