Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: boşluk hissi

Karar Dönemi

Standart boşluk hissi

içimde bir süredir boşluk hissi var, ve dünden beri iyice yoğunlaştı. kendimi sanki her şeyden soyutnalmış gibi hissediyorum. her şey manaasız gelmeye başlıyor. hayatta elde edebileceğim şeyler (araba, ev, sevgili, para, başarı vb.)

lise son sınıfım derslerim iyi ama ders çalışma isteği de kalmadı içimde. kendimi verebileceğim bir şey bulamıyorum. bir umutla konu açıyorum ama ya beni önemsemeyeceksiniz, önemseseniz de yararlı bir öneri etiremeyeceksiniz sanırım..

Karar Dönemi beste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı asad1213 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içimde bir süredir boşluk hissi var, ve dünden beri iyice yoğunlaştı. kendimi sanki her şeyden soyutnalmış gibi hissediyorum. her şey manaasız gelmeye başlıyor. hayatta elde edebileceğim şeyler (araba, ev, sevgili, para, başarı vb.)

lise son sınıfım derslerim iyi ama ders çalışma isteği de kalmadı içimde. kendimi verebileceğim bir şey bulamıyorum. bir umutla konu açıyorum ama ya beni önemsemeyeceksiniz, önemseseniz de yararlı bir öneri etiremeyeceksiniz sanırım..
    Depresyona girmiş olabilirsin bir doktora gitmeni tavsiye ederim ...

Karar Dönemi

Aynı derdi 4 aydır çekiyorum ...yaşım 19 ama yapıcak bişe yok ..sabretmeye devam

Karar Dönemi

Alıntı israfil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı derdi 4 aydır çekiyorum ...yaşım 19 ama yapıcak bişe yok ..sabretmeye devam
    inançlı biriyim, ama yine de bu herşeye yeterli değilmiş gibi geliyor. tamam bir anlama sahibim, ama ne yapalım yani evreni anlamlandırsak bile yerimizde oturacak mıyız öyle? hiç bir şey yapmak gelmiyor içimden.

Karar Dönemi

valla dile kolay 4 ay nasıl geçti bide bana sor şuana farksız değil ama allaha inanıp sığınmaktan başka ne yapabiliriz ki ne gelebilir elimizden sadace yaşadığımız şeylere fazla takılmadan yaşama devam etmeliyiz tm benim ne günlerim oldu ama bu günümüze şükür..benden sana tavsiye en azından kendimden biliyorum farklı ortamlara gir yapmadığın bi spora yönel arkadaşlarınla vakit geçir sakın yalnız kalma bnim şuan yaşıyosam bunu ailem ve arkadaşlarıma borçluyum saolsunlar halimden anlayıp hep destek oldular ve gece yürüyüşü insanı biraz olsun sakinleştiriyor ama unutma bu durumda olan sen değilsin binlerce kişi var..

Karar Dönemi

Alıntı israfil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla dile kolay 4 ay nasıl geçti bide bana sor şuana farksız değil ama allaha inanıp sığınmaktan başka ne yapabiliriz ki ne gelebilir elimizden sadace yaşadığımız şeylere fazla takılmadan yaşama devam etmeliyiz tm benim ne günlerim oldu ama bu günümüze şükür..benden sana tavsiye en azından kendimden biliyorum farklı ortamlara gir yapmadığın bi spora yönel arkadaşlarınla vakit geçir sakın yalnız kalma bnim şuan yaşıyosam bunu ailem ve arkadaşlarıma borçluyum saolsunlar halimden anlayıp hep destek oldular ve gece yürüyüşü insanı biraz olsun sakinleştiriyor ama unutma bu durumda olan sen değilsin binlerce kişi var..
    ailem zaten benden daha asosyal, yakın olduğum arkadaşım akrabam vb. yok.. umarım zaman düzeltir bazı şeyleri..

Karar Dönemi

Alıntı asad1213 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inançlı biriyim, ama yine de bu herşeye yeterli değilmiş gibi geliyor.
    İnancı boşluğu doldurmak için kullanmışız hep bugüne kadar.

Karar Dönemi

arkadaş edin bence . yalnızlıkta adamı sıkıyor ..yalnızlık allaha mahsus .halinden en iyi anlayan insanlardan olduğum için umarım en kısa zamanda iyileşirsin

Cahillik Dönemi elmaelma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Boşluk hissi ve tepkisizlik arkadaşlık kurmakta sorun olabilir. Sürekli sesiz olmak ortamdan memnun olmadığın, orda bulunmak istemediğin hissini yaratabilir. Elinden geldiğince katılımcı ol. Yaşadığın duygular bulunduğun dönemde depresyona bağlı olarak kişilerde görülebiliyor. Bu düşüncelerle kendini yormak yerine arkadaş ortamlarına katılmak ve çeşitli hobilerle uğraşmak sana iyi gelecektir.
    HAYALPEREST

Karar Dönemi

3 hafta geçmiş ama değişen bir şey yok... aynı boşluk hissi... gündüz uyuyorum gece bilgisayardayım, 1,5 ay sonra sınav gireceğim ama umrumda değil pek. o üniversite olmaz biraz daha az puanla alan üniversite olur diyorum artık, neredeyse hiç çalışmadım 3 haftada zaten..

güya gencim, bilgisayar başında harcıyorum ömrümü.. kendime de önem vermiyorum artık, niye önem vereyim ki? çok daralıyorum...

Sayfa 1/2 12 SonSon