5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: bana ne oluyor böyle?

Unhappy bana ne oluyor böyle?

arkadaşlar çok uzatıp yormadan anlatmak istiyorum derdimi.
    pek mutlu bir çocukluk geçirmedim. annemle babam çok kavga ederdi ama içine kapanık bir çocuk olarak büyümedim. tiyatroya, müzik kursuna ve kendimi geliştirebileceğim birçok kursa yazıldım. birçok çevreden arkadaş edindim. taa ki lise başlayana kadar. liseye başlarken birlikte olduğum bir insan vardı ve onun baskıları yüzünden kimseyle arkadaşlık kuramıyor, hep kendimi çekiyordum. böyle olunca da çevre geliştiremedim. hele lise 1de hep ağlayan bir kız olarak tanındım. 10. sınıfa geçerken de psikoloğum yardımıyla ilişkimi bitirdim ve bir daha asla irtibata geçmedim o kişiyle. şimdi lise 3'teyim ve anlayamadığım bazı şeyler oluyor.çok sevdiğim bir insandan bir gün arayla nefret ediyorum. annemle babama sıcak davranamıyorum normalde çok sıcak kanlı bir insanken duygularımı belli edemiyorum ve kendime güvenimi tamamen yitirmiş durumdayım. bi insanla konuşurken mimiklerimi etkin kullanamıyorum, bazen kelimelerimi unutuyorum. hiç arkadaşım yok gibi geliyor çünkü kimseye beslediğim duygular aynı olmuyor. bir şeyi yapıyorum, hemen sonrasında pişman oluyorum. ne olduğumu hiç bilmiyorum sanki hem birçok kişiyim, hem de hiçbir şey. birkaç ay öncesine kadar islamla ilgili şüphelerim olsa da genel olarak bir yaratıcının varlığına inanıyordum ama o inancımı da kaybettim. kendimi tanıyamıyorum. kimim, neyi severim, karakterim ne hiçbir fikrim yok. bu kaostan bir an önce çıkarmak istiyorum kendimi ama yapamıyorum

ilgilenebilecek kimse yok mu?..

Karar Dönemi

bendede aynısı var kardeş yaşım 19 elimde her türlü olanak var ama hayatım zehir ..her uyandığım sabah niye gebermedim die kendime kızıyorum nasıl düzelirim nasıl mutlu umutlu bi insan olurum bilemiyorum

bir şeyler bir yerde kopmuş gibi, geri gelmezmiş gibi. en kötüsü de bu umudu yitirmek işte. ''siz daha çok gençsiniz'' tarzında yorumlar yapılıyor ama her insanın kendine ait bir yaşamı bir dünyası var işte bunu o dünyanın içinde çözmek gerek, dışarıdan bakarak değil..ama yok kimse

Karar Dönemi

şuan düşüncelerimiz aynı ...kimse anlamıyor arkadaşlarım benimle alay ediyor kafana takma yaşın genç diyorlar ama durum vahim ve inanın sizden daha kötü durumdayım ama sabredicez yok çaresi ..