Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
41 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: erkek arkadaşım duygu durum bozuklugu

Karar Dönemi

Erkek arkadaşınızdaki duygu değişikliği rahatsızlığından kaynaklanıyor büyük ihtimalle ...ben okb liyim içtiğim ilaçlar yüzünden ağlayamıyorum bile sevgi aşk meşk biraz hafif kalıyor hastalığın yanında eğer hastalığı kolay atlatabilirse kolay kolay ayrılmazsınız ...

Karar Dönemi

Haklıısınız ıkınızde,az once bu konuyu konustuk.Oturdugun yerden gececek degıl heralde dedım.Bnım astımım bıle ufak sıgara dumanında azıyorsa senın kı de en ufak seyde artar.Otura otra gececek sey degl soncta dedım.Oda bakarız dedı ama ucret konusunda sıkıntımız oldugundan o yuzden bakarz ddi.Yanı kabul ettı dıyeblrm ve sıkıntıda cok sukur cozuldu.Bu yasananlar ardından bu sekılde ufak cevabı bıle benı okdar mutlu ettıkı yaa.. Çok şükür,yaptıgım emekler yalan olmadı.Psikolog buldum mesaj attım farklı sıteden o derece:} onada anlattım sasırdı zaten.Tek sorun ucret kaldı.Ozelde ucret farklıdır tabı bnde dershneye gt gel yaptgmdan gunu sorun olcak ama tek sey gerıye bunlar kaldı oda olacak İNŞALLAH.Yorumlarınız ve ınce fıkırlerınız ıcın tesekkurler.Emek vererek yazdıgın her cumlenız ıcın Allah size mutluluk ve dilediğinizi versin arkadşlar:}

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

çok sevindim sizin adınıza. bir çözüme kavuşturdunüz için umarım sorunsuz ilerler herşey ve mutlu olursunuz. gelişmelerden buraya yazarsanız sizin durumu yaşayan biri içinde yok gösterici olabilir. sevgiler
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Duygu durum bozukluğu zor bir hastalıktır ve tedavisi ömür boyu sürer
    Çocuklarda görülme sıklığı da çok yüksek
    Başına iş almışsın
    Bence bir an önce vazgeç
    Başka kimse mi kalmadı dünyada
    Hayatın zehir olur
    Benden söylemesi

Karar Dönemi

Tsk ederım 'yorum' :} tabı ederım. Doktora gıtmeyı kabul ettı ama bakalım belkıde bahanesıydı belkıde cıdden gıdecegız.. Nıyetınızdekı ıyı dsuncelerınızı okumak benı cok mutlu ettı :} umarım bırcok hastada mutlu sonucları gorur bu sayfada.. 'Blue_marble' söyle de dusunmek gereklı.benımde bı saglık sorunum var.'astım'.Benımkı dusuncelerı etkılemez ama onun da etkılemıs bıle olsa tedavısı olan bısey. benım bu sorunlarımda yanımda olabılmısse benım de onun yanında olmam gerk .Bunu bır karsılık olarak yapmak nıyetınde degılım zaten.Sevgım oldugundan dolayı bunları hıssedıyrm,yazıyorum.Ben cok sey yasadım,kac hafta soguk ılıskıyı yurutmeye calstım.. Yasadgımdan bu türü bıraz daha yanında olmak benı mutlu eder.Mutlu oldugunu gorebılmk ozellıkle.. Cunku bı hasta mutlu olsada mutlulugunu dıyemez yanındakıne.Onun demesını beklemeden beklyrum ben.Nasıl bı cok sey ıcın bekledıysem.Sonucunu ,tedavının sonucunu olumlu gormeyle yaklasıyrum.Onyargısız.Takıntı yaptıkca ılerleyemeyz cnku.Fıkrımce boyle..Duygusal oldgum için her turlu uzuldum, en ufakseyde acı cektım, zamanında aramzdakı sıkıntıdan.. Sevgıyle asılmayacak bısey yoktur bence.Yerı geldı hattım olmadı konusamadık,yerı geldı aılem ogrendı ıletısm kesildi.Bunlara ragmen benımle olabıldıyse benım gtmem benım karkterıme ters duser.Ama ben her kım olursa olsun,gerı adım atma tarafında olamam.Bunu kaldıramadıgımdan ,yasanılmısları unutamycagımdan dr. aradım ınternetten ,netten psıkologlara msj attım tel.num aldım.Forum stesınde derdmı paylastım.Bnce bunu dusunurken ıcınde bı sevgının olması cevabını ıster ıstemez etkılıyor.Tıpkı dusuncelerını etkıledıgı gbı.Suana kdar herkes vazgec dedı ama ben aglamama ragmen vazgecemeedım Ve onun benden ayrı bu hastalıgı yenmesı mumkun olmaz Cunku yaptıgım arastırma ve psıkolog gorusmelerım sonucu bu tıp sorunlarda guclu bır bag kurulması gerekıyormus kı destek verılsın.Ve ben onu yarı yolda bıraksaydım ona daha kotu seyler yasatıp dahada rahatsızlıgı artırmasına sbep olurdum.Ben bu tum kotu seylere sebep olmak ıstemem.Ismım onda kotu seylerde gecsın ıstemem.Bu yuzden onun yanında olmak ıstiyorum..Bu uzulsemde mutlu olsamda kolay karar degıstıreleck bırsey degıl..İçimde hısler oldugunda,vicdan oldugunda.Ama yınede fkırlerınız ıcın tesekkur ederım:}

Banned

Duygu durum bozukluğu ne zamandan beridir genetik olarak çocuğa geçiyomuş,fonex senin bu arkadaşın çok kurnaz anladığım kadarıyla,sadece manik dep. ve şizofreninin genetik olma özelliği var diğer duygusal travmaların genetik aktarımı olamaz

Karar Dönemi

Ben ondan bi belirti su 8 ay ıcınde sezmedım, belkıde benı denemek nıyetıyle yaptı yada ayrılacak mıyız nıyetıyle. Iyı yaklasmıs olsamda karsı tarafın az cok nasıl davrandıgının sebebını sezebılıyorum ama kaldıramadım o sekıl dusunuyormudur dıye.. Kurnaz oldgunu bende dusunuyorum ama fıkırlerının degısık olup olmadgını sordugumda hayıra daır cevaplar aldım.O halde doktora gıdıyorz ve ben ılıskıyı onemsıyrm dedım.Ama eger onemsemedıgnı dusunursem yanls anlarım.Pekş benımle gelıyormusun doktora dıye sorarak yaklastım.Genetık oldugunuda sanmam.Okdar delı degıl:}

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

fonex arkadasini tanımiyorum ama eğer sizi önemsemez sizi hak eden biri olmadığına inandığın an çok kaptırmadan ipleri koparman gerek çünkü arkadaşın abartmış olayı. doktor da bunu söyler büyük ihtimal ile. çünkü duygu eksikliği var ama bu derece etki etmez. doktora gittikten sonrasini çok merak ediyorum.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

Evet onu bende merak edyorm acıkcası,belkıde bahane.. Hersy o sekılde bellı olur.Ama ben ıyıyım,ılıskıye sıkıntı vermyor gder demezse:]

Karar Dönemi

Psikolojik travma kişinin "ben travma geçirdim" şeklinde tanımlayabileceği bir durum değil herşeyden önce. Bunun mutlaka bir uzman tarafından teşhis edilmesi gerekiyor. Elbette tanımadan yorum yapmak yanlış olur. Ama henüz 10. ayda sorduğunuz bu soru karşısında hem kendisini kurtarmak hem sizin ona olan davranışlarınızı yumuşatmak için bu yola başvurduğunu düşünüyorum. Bahsettiği gibi bir travmayla karşılaşmış olan kişiler, yeni bir ilişkiye başlamak üstelik de bu ilişkiyi 10 ay gibi uzun bir süre devam ettirmek konusunda çok ciddi sorun yaşarlar.

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon