7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Lütfen yardım edin lütfen

Standart Lütfen yardım edin lütfen

Merhaba.bu hissimi sizinle paylaşmak için foruma yeni üye oldum.bebekken anne babamın ayrılması,annemin hep yanlış arkadaş seçimi beni çok etkiledi.küçük yaşımda beni olumsuz etkileyecek olaylar gördüm.asosyalim arkadaşlarımla sohbet edemiyorum internet bağımlısı biri oldum.beni cok etkileyen olaylardan birisi de kücükken gördügüm rüyaların olması.Mesela küçükken rüyamda evde çığlık atıyordum,ağlıyordum rüyadan çıkamıyorum diye.bu olayı rüyada görmüştüm şimdi de böyle olaylarla karşılaşıyorum.aynada ellerime yüzüme sesime bakıyorum.acayip değişik bir duygu.rüyada olduğumu hissediyorum.ve geceleri hep aglıyorum.ilk agladığım gün çok farklı hissettim.bu rüyada hissetme boş yere ağlama vb. olayları çok daha fazla hissediyordum.bu aylarda da çok değişik hissediyorum anlatılmaz bişey sanki bu his bitek bende var.beni anlayabilen biri olsa çok sevinicem.cevremdeki varlıkların gercek olmadığını hissediyorum.delireceğimi hissediyordum.bazen çevreye uzun uzun bakıyorum.eskiden onca kötü olaylar görmeme rağmen böyle değildim.sanırım şimdi etkisini gösteriyor.Bana sıkıntılarımı sorsanız anlatmakla bitmez.uyku sorunum var ama hayat boş geliyor yaşamak değişik anlamsız geliyor.Aklımı hiçbirşeye veremiyorum.Hangi kötü hastalığı görsem bende bu vardır kesin diyorum.Bazen de durduk yere ağzım uyuşuyor.Beni anlayan biri olsa dünya benim olur.yemek yemek boş,ders calısmak bos geliyor.Bu olaylar hep geceleri oluyor.ailemle çok tartışıyorum.ilk önce ergenlikte olur diye düşündüm ama daha sonra dayanılmaz şekilde kötü hissediyordum.kısacası ağır depresyon İdepersonalizasyon/derealizasyon yaşıyorum..doktorun verdiği ilaclar geçmedi.Beni anlayan biri olursa sevinirim.Lütfen rahatlamam için fikirlerinizi söyleyin

Karar Dönemi

öncelikle geçmiş olsun.bende anlattıklarına benzer yabancılaşma sorunları yaşıyorum bi süredir.kendimi cevremde olup bıtenleri hissedemiyorum hiç birşeyin gerçekliğine inanamıyorum.doktorumun vermiş olduğu ilaçlarla devam ediyorum.umarım en kısa zamanda herşey eskisi gibi olur.Kendine bolca telkinde bulun sevdiğin şeylerle vakit geçirmeye bak..

Karar Dönemi

geçmiş olsun.banada oluyor istersen konusabılırız.Hayat anlamsız geliyor bana.hemde çok

Alıntı a2tec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun.bende anlattıklarına benzer yabancılaşma sorunları yaşıyorum bi süredir.kendimi cevremde olup bıtenleri hissedemiyorum hiç birşeyin gerçekliğine inanamıyorum.doktorumun vermiş olduğu ilaçlarla devam ediyorum.umarım en kısa zamanda herşey eskisi gibi olur.Kendine bolca telkinde bulun sevdiğin şeylerle vakit geçirmeye bak..
    Yorumun için teşekkürler.Deniyorum.Kendimi telkin ediyorum ama işe yaramıyor.İlaçlarla delirme duygum vb. geçiyor ama hep farklı hissediyorum

Kendine sürekli yapacağın bir uğraş bul hep onunla meşgul ol..çalışıyorsen kendini işe var,sürekli meşgul olursan butür düşüncelerin azaldığını görüceksin.

Karar Dönemi

sadece sonucun kötü olacağına dair düşünceler baskın oluyor aklımızda.evet diğer geri kalan yabancılaşma vs şimdilik kalıyor onlarda en kısa zamanda geçer inş.bende aynı dertten muzdarip olduğum için pek yardımcı olabilecek şeyler söyleyemiyorum kendini kısıtlama arkadaş çevren aileden dediğim gibi kafa dağıtacak işlerle melgul olmak en iyisi

Yorumunuz için teşekkürler.Ama artık tek zevk aldığım şey internet başına geçmek.Uğraşsamda diğer şeylerden hiç zevk alamıyorum.İnternet başındayken de hayattan tat tuz alamıyorum.Sanırım uzman birine gitmem gerekiyor.