2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: hem uyur hem uyanık

Karar Dönemi

Standart hem uyur hem uyanık

Merhaba. Yaklaşık 10 senedir bu sıkıntıyı çekiyorum. Uyuduktan bilmem kaç zaman sonra birden uyanıyorum ama aslında uyanan bedenim değil. Yani kendimi, odayı, hatta ellerimi bile görebiliyorum ama ne yataktan kalkabiliyorum ne de uykuya geri dönebiliyorum. Nefes almam son derece zorlaşıyor ve gözlerimi sıkıp sıkıp açmaya çalışıyorum.Dua ediyorum. Sonunda uyanıyorum ama her defasında bu sefer öleceğim galiba diye düşünüyorum. Bunun sebebini ve çözümünü bilen varsa lütfen paylaşsın. Şimdiden teşekkürler.
    Konu br2007 tarafından (17-12-2012 Saat 04:31 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: kısa

Kızıl Kurt
    Guest

hey benimde basımdan tam üc kere gecti .garip bisey gercekten ben sey sandım karabasan öyle degilmi yani.bedenini görüyorsun bilincin tamamen acık ama parmagını bile kıpırdatamıyorsun.öldüm mü diye düsündüm bile hatta.bide o kadar güc sarfediyorsun ki ama nafile milim kıpırdamıyor.sadece gözlerim oynuyordu .evt.Bu ilkiydi.

sonrasında ayıp ir sey vardı bir kadın bana yaklasıyrdu.ama ben yine kıpırdayamıyordum bagırmak istedim bagıramadım.
    ücüncüde ise iki tane degisik yani ölü gibi insanlar benim basımda bisey yapıyorlardı sanki ruh gibi bisi cekiyorlardı.beni sanki baska bir yaratıga ceviriyorlar sanmıstım.ve bendeyine tık yoktu gıram hareket yok öyle duruyon.

bende bu tür bisey oldu snra kendiliginden gecti.bida olur mu bilmiyorum