Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Napacağım!!!

Karar Dönemi Limonella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence bu yasta bu kadar sıkı bir diyete gerek yok. ekmek yemek yiyorsan kesinlikle kepek ekmegi yemelisin, canın tatlı mi cekti, madlenler oluyor onlardan her gun 1 tane alabilirsin, canın tuz mu cekti yemeklerde, cay kasiginin yarisi kadar deniz tuzu kullan. ayrica yuzmeye yazilabiliyorsan yazil, kesinlikle cok iyi zayiflarsin. ardindan fitness'la destekle. en az 3- 4 aya kadat 10 kilo kadar verirsin. ama bunlari duzenli yapacaksin. 1 gun oyle 1 gun boyle degil. aksam 7 veya 8 den sonra yagli ve kalorili yiyeceklerden uzak dur. meyve tuket, tatli olarak dondurma da tuketebilirsin. yazin spor yap mutlaka, hem terliyorsun hem de o terle kilolardan kurtulursun. kesinlikle kilo vermeden, mekik, şınav, kas yapıcı seylerle ugrasma. yuruyus, yuzme biraz da bisiklet, biraz da koşu sana yeterli olur kilo verene kadar. yazin asiri yagli ve asiri serbetli yiyeceklerden uzak dur. sutlu tatlilari da tercih edebilirsin. kola ve asitli iceceklerden uzak dur. simdilik aklima gelenler bunlar.

Karar Dönemi Anxiety - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre bu yasta bu kilo fazla kardesim :/ Bu kilolari ileriki yaslarinda vermen zor olur, simdi ne yap et ver bu kilolarini.. Spor yap, git bir yerde ciraklik falan yap calis yani vucudun surekli hareket halinde olsun, seni yemekten alikoyacak birseyler yap.. Ha su son zamanlarda cikan zayiflama haplari falan var onlara bulasma, onlarin kimyasal icerikleri ver ve epey zararli..

kardeşim ben 1 ayda 2 kilo verdim oda nasıl oldu anlatayayım şimdi spor yapmana gerek yok çünkü ben spor yapmadım he ama spor yaparım diyorsan ayda daha çok kilo verirsin bu sölediklerimle.Şimdi sabah normal kahvaltı yapıyorsun tabi orta derece bi kahvaltı öyle ekmeği alıpta afedersin hayvan gibi yemiyorsun mesela kepek ekmeği yada normal ekmek olabilir 3 yada 4 dilim ekmekle normal peynir karpuz yiyerek kahvaltını yap ne bilim yanında bi tane yumurtada yiyebilirsin yazın iyi gidermi bilmiyorum sonra öğlende sebze ağırlıklı yiyecek yiyorsan kardeşim ne bilim fasulye olabilir patatesli etli pilavlı bişey olabilir ama bunun yanında kesinlikle ekmek yemiyorsun hani yersende bi dilim ye hani tabağı sıyırmak amaçlı akşam hiçbirşey yemiyorsan sadece bu sıcakta karpuz yanında azda meyve yersin bide spor yaparsan çok güzel olur yani ben böyle kilo verdim hani açta kalmadım çok yiyipte tokta olmadım yalnız sabah kahvaltıyı saat 9 gibi öğle yemeğini 13-13.30 arası akşam meyveyide saat 18.00 gibi yersin daha iyi olur hem çok acıkmamış olursun bana göre o zamanda çok yeme ihtiyacı hissetmezsin kardeşim haydi kolay gele
    İyiyim Ben Hep Aynı Şeyler İşte...

Karar Dönemi

Arkadaşlar teşekkür ederim önerileriniz için bizim oturduğumuz sitenin havuzu var 1 büyük havuz bitanede küçük havuz büyük havuz 100 metreden daha uzun herhalde onda günlük yüzüyorum bol bol bakalım etkisi oluyor arada sırada kendime sebze salatası meyve salatası yapıyorum bunun dışında Ice Tea şeftali içiyorum..

Sayfa 2/2 İlkİlk 12