Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Napacağım!!!

Karar Dönemi

Standart Napacağım!!!

………………………………………….
    Konu Emre_ tarafından (07-09-2018 Saat 09:48 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: kişisel

Karar Dönemi

Yürüyüş yapıyor musun?

Karar Dönemi

Çok az ama yapacağım bu günden itibaren.

Karar Dönemi

Bence düzenli olarak yaparsan, kilo verebilirsin. Doktora da gidebilirsin.

Cahillik Dönemi elmaelma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sıkıntı ve stres yaparsan, bu durumdan ve düşünceden uzaklaşmak için normal öğün saatleri dışında doyacak kadar yani tokluk hissi duyana kadar sık sık yemek yersen biraz kilo alman kaçınılmaz. Bir yirmi kilo verebilsen iyi olumuş aslında Çok fazla değil ama az değil. Öğün saatlarini belirle, yemek miktarını azalt. Doyacak kadar değil her seferinde biraz daha az yemei dene. Tok tutacak düşük kalorili yiyecekler yardımcı olur. Birazda hareket lazım
    HAYALPEREST

Emre mutlaka düzenli yürüyüş. Kilon biraz normali aşmış. Daha genç olduğun için vermen zor olmaz endişelenme.

Karar Dönemi Hayko_lik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yemeği sadece acıktığında ye.Canın sıkkın olduğunda yemek yeme.İnsanların çoğu bu yüzden kilo alıyor.Canın sıkkın olduğunda tak kulaklığını çık yürüyüşe rahatlarsın.
    Mutlu olmak için yaptıklarımız daha çok acı verir.C.D.

1) günde 3 ANA öğün 2 ARA öğün yemelisin
    2) sofrada asla tok kalkma
    3)sofradan asla aç kalkma
    4) diyelim ki senin açlık sınırın 40derece Tokluk sInırın 80derece sen sofradan 60 derece kadar yemek yiyerek kalkmalısın
    5) her gün ana öğün yemeklerden yarım saat önce yada ana öğün yemeklerden yarım sat sonra yeşil elma yemelisin yani günde toplam 3 tane yeşil elma yemelisin
    6) günde 15 bardak su içmelisin
    7)çayını tek şekerli içebilirsin
    8) zamanın varsa hergün duş alabiliyorsan gölgede akşam üzeri yürüyebilirsin (kendini öğlen güneşinden korumalısın güneş gözlüğü takmalısın güneş gözlüğü gerçek olmalı)
    9)günde 3 tane ana öğün hakkın vardı bu ana öğünlerde sadece 1 porsiyon yemek hazırlamalısın... eğer 2 çeşit yemek varsa ikisinden yarım porsiyon koyup toplamı 1 porsiyon olmalıdır
    10) diyet yapacağım diye iyici kasarsan kendini proteinden minerallerden eksik kalırsın benim tavsiyem 1 ci araöğününde 12 tane badem içi 12 tane fındık içi 6 tane kuru kayısı gibi (toplamı bir avuç içi olacak şekilde) yemelisin cildinin ve saçının sağlığı için
    12) 2ci araöğününde sınırsır meyve yiyebilirsin meyvelerin kalorisi genelde düşüktür antioksidan olduklarından kiloya etki edeceklerini sanmıyorum. 1 muz 1 portakal 10 çilek yiyorum
    13) gelelim en zoruna bu zamana kadar saydıklarım pek zor değildi zor olan uyku düzeni. vücudunumzudaki uyku hormonları sadece gece 23:00 ile 02:00 arası salgılanıyor bu saatlerde uykuya dalıp toplam 9 saati geçmiycek şekilde uyursanız metabolizma hızınız düzelir dengeye girer
    SAYGIlar bol ŞANS....

NOT: 1 porsiyon yemek 2 kepçe
    haftada 1 gün mutlaka kaçamak yapmalısın istedin kadar istediğini yemelisin bu kurallar 6 gün geçerli

Karar Dönemi

Sabah kahvaltısında
    kibrit kutusu kadar peynir yiyorum yanında siyah zeytin yeşil biber 3 dilim salata yanında soğuk çay.Ceviz ve Kayısı

Öğlen elma.Vişne tarzı şeyler yiyorum

öğleden sonra genellikle haftada 1 kere bezelyeli yemek yanına pirinç pilavı 2 kaşık. Yanına su.

Günde zaten 1,5 litre su içiyorum şişeyle alıp.

Akşamda haftada 1 kere olmak üzere Izgarada yapılmış 2 adet köfte çavdar ekmeği salata meyve suyu veya Soda tercih ediyorum..

Sayfa 1/2 12 SonSon